بهانه های عالی و چیزهای خوب دیگر

Excellent Excuses (and other good stuff)

مشخصات کتاب بهانه های عالی و چیزهای خوب دیگر
مترجم :
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-600-8025-56-6
تعداد صفحه :356
سال انتشار شمسی :1397
سال انتشار میلادی :2011
سری چاپ :32
زودترین زمان ارسال :5 فروردین

جزو پرفروش ترین کتاب ها و رمان های ایران

از مجموعه ی «تام گیتس»

کتاب تصویری

معرفی کتاب بهانه های عالی و چیزهای خوب دیگر اثر لیز پیشون | ایران کتاب

کتاب بهانه های عالی و چیزهای خوب دیگر، اثری نوشته ی لیز پیشون است که در سال 2011 به چاپ رسید. برای دو هفته از مدرسه هیچ خبری نیست! حالا تام، زمان زیادی برای انجام کارهای موردعلاقه اش دارد، مثل پیدا کردن راه هایی جدید برای اذیت کردن خواهرش، دِلیا، یا تلویزیون تماشا کردن و خوردن آب نبات کاراملی. یا مهمتر از همه ی این ها، تمرین موسیقی در گاراژِ خانه ی بهترین دوستش، دِرک. البته تام و دِرک فقط به اندازه ی ساخت یک آهنگ خوب با معروف شدن فاصله دارند؛ و پیدا کردن یک نوازنده ی دِرام؛ و برگزار کردن کنسرت! آیا تام اجازه خواهد داد دندان‌دردی بسیار شدید و انبوهی از تکالیف انجام نشده، بر سر مسیرش قرار بگیرند؟

کتاب بهانه های عالی و چیزهای خوب دیگر

نکوداشت های کتاب بهانه های عالی و چیزهای خوب دیگر
Full of visual humor and kid appeal.
پر از شوخی های تصویری و جذابیت برای کودکان.
Barnes & Noble

Readers will find a lot to enjoy in this book.
مخاطبین در این کتاب، چیزهای زیادی برای لذت بردن پیدا خواهند کرد.
School Library Journal School Library Journal

Appealing.
جذاب.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

قسمت هایی از کتاب بهانه های عالی و چیزهای خوب دیگر (لذت متن)
یکی دیگر از خوبی های رفتن به خانه ی درک این است که او هیچ خواهر روی اعصابی ندارد (برعکس من) و یک سگ دارد که اسمش خروس است.

مامان را که می بینم، یک نامه از طرف مدرسه دستش است. واقعا خیلی سعی می کنم یادم بیاید چه کار کرده ام که ممکن است من را توی دردسر انداخته باشد.

دو هفته ی کامل مدرسه بی مدرسه! بله! می توانم درس ها را کلا از ذهنم پاک کنم (چیزهای ناراحت کننده ای مثل مارکوس ملدرو را هم) و تمرکزم را بگذارم روی کارهای خوبی مثل: پیدا کردن راه های تازه ای برای عصبانی کردن خواهرم دلیا. (خیلی راه های زیادی!) کشیدن نقاشی (نقاشی هایی که دلیا را عصبانی می کند). ها ها! تماشای تلویزیون و خوردن ویفر کاراملی. خوردن ویفر کاراملی و تماشای تلویزیون. و مهم تر از همه... تمرین گروه موسیقی سگ های آدمخوار با درک (که بهترین دوست من و همسایه ی بغلی مان است).