ایزابل

Isabelle

  • قیمت : ۵,۵۰۰ تومان
  • وضعیت : ناموجود

معرفی کتاب ایزابل اثر آندره ژید

کتاب ایزابل، رمانی عاشقانه نوشته ی آندره ژید است که نخستین بار در سال 1911 به چاپ رسید. داستان این رمان در ویرانه های قصری قدیمی در نورماندی آغاز می شود. راوی داستان، ژرار لاكاس، سال ها قبل و در دوران دانشجویی خود در پاریس، در این جا مهمان بوده و اکنون در حال نشان دادن گوشه و کنار قصر به تعدادی از دوستانش است. دوستان ژرار متوجه می شوند که او با شور و احساسی فراوان درباره ی این مکان صحبت می کند، از این رو او را راضی می کنند تا داستانش را برای آن ها تعریف کند. ژرار عاشق زنی می شود که در یک عکس او را دیده است. او هر طور که شده دوست دارد درباره ی این زن و خانواده اش که خود در قصر مهمان آن ها بوده، چیزهای بیشتری بداند.

کتاب ایزابل


ویژگی های کتاب ایزابل

آندره ژید برنده ی جایزه ی نوبل ادبیات سال 1947

مشخصات کتاب ایزابل
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :964-331-137-6
تعداد صفحه :144
سال انتشار شمسی :1387
سال انتشار میلادی :1911
سری چاپ :2
نکوداشت های کتاب ایزابل
Timeless.
جاودان.
Fantastic Fiction

It leaves the reader with a good feeling.
این اثر در نهایت، در مخاطب احساس خوبی به وجود می آورد.
Amazon Amazon

An interesting book.
کتابی جذاب.
Booktopia

بخش هایی از کتاب ایزابل (لذت متن)
اصولا، برای اینکه کسی بتواند موضوعی را بیابد که قبلا کسی به آن توجه نکرده است، باید راه رفته را رها کند.

عجله کنید! عجله کنید! افکار و اندیشه ها درست مثل گل هستند: گل هایی که در بامداد تازه چیده می شوند، دیرپاتر هستند و بیشتر می مانند.

رویدادها با چه حقه و فریبی و با چه بدخواهی و بداندیشی خاصی درست همان چیزهایی از خودشان را از ما پنهان و پوشیده نگه می دارند که به احتمال بسیار زیاد برای ما جالب و جذاب هستند، و نیز چه دستمایه ی اندکی را به آن کس می دهند که واقعا نمی تواند رمز و رازهایشان را به زور از دلشان بیرون بکشد.