کتاب استرس ناپذیر

Stress-Proof
کد کتاب : 106176
مترجم :
شابک : 978-6225820296
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 160
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 20 خرداد

معرفی کتاب استرس ناپذیر اثر متیو استرونی

مغز احساسی شما استرس روانی-اجتماعی شماست. اگر این احساس آتش بگیرد، واکنش استرس را به همراه می‌آورد. استرس مزمن از آستانه‌ی مغز احساسی شما می‌کاهد.
سیستمی در مغز وجود دارد به نام دایره‌ی پاداش که به شما انگیزه می‌دهد تا کاری بکنید. درباره‌ی مکانیزم واقع در پس پاداش و انگیزه، نقطه‌نظرهای مختلف وجود دارد. بر اساس این مکتب فکری، انگیزه برای به‌دست آوردن پاداش از سه‌بخش تشکیل می‌شود: خواستن، دوست داشتن و یادگرفتن.
در کتاب استرس ناپذیر دکتر نتیو استرونی روی مسئله و پیداکردن راه‌حل استرس که سبب شده ۸۰ درصد بیمارانش به سراغ او بروند بررسی کرده است. با خواندن این کتاب به علل و ریشه‌یابی استرس که توسط دکتر متیو استرونی انجام شده، می‌توانید به علل و ریشه این بیماری دست یابید.
کتابی که می‌خوانید با عنوان استرس‌ناپذیر پر از راهکارهای مختلف درباره غلبه بر استرس مزمن است. این کتاب حاوی توصیه‌های قدرتمند و با این حال ساده است که به سلامت روحی و جسمانی اشخاص کمک می‌کند. (دکتر بوتنر، یکی از اعضای نشنال جئوگرافی و نویسنده‌ی یکی از پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز در زمینه‌ی افسردگی و روحیه‌های تأثیرگرفته از افسردگی)

کتاب استرس ناپذیر

متیو استرونی
میتو استورونی یک پزشک پزشکی آموزش دیده در دانشگاه کمبریج است که گواهینامه چشم پزشکی را دریافت کرده و همچنین دارای مدرک دکترا در نورو چشم پزشکی است. او در کمبریج، لندن و دانشکده پزشکی هاروارد تحقیقاتی را در زمینه نوروچشم‌شناسی و علوم اعصاب ادراکی انجام داده است. او به چندین زبان صحبت می کند و معلم یوگای داغ است.