کتاب 100ایده دانش آموزان مبتلا به اختلال پیش فعالی و نقص توجه

100 Ideas for Supporting Pupils with ADHD
کد کتاب : 119253
مترجم :
شابک : 978-6009313839
قطع : رقعی
سال انتشار شمسی : 1393
سال انتشار میلادی : 2008
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 12 اسفند

معرفی کتاب 100ایده دانش آموزان مبتلا به اختلال پیش فعالی و نقص توجه اثر جف کیولی

این کتاب مجموعه ای از تجارب پرسنل «مرکز ارزیابی یاد گیری و مراقبت های عصبی LANC» در هور شام غربی است .
این مرکز دارای تخصص و تجربه ی چندین ساله در ارزیابی و مدیریت کودکان مبتلا به اختلال «بیش فعالی و نقص توجه» و مشکلات رشد عصبی مربوط با آن است.
کتاب 100 ایده دانش آموزان مبتلا به اختلال «پیش فعالی و نقص توجه خاطر نشان می کند که مدیریت فعال و نظارت مداوم بر پیش رفت کار کودک مبتلا به این اختلال ، مستلزم ارتباط با مدرسه ، هم قبل از ارزیابی ، هم بعد از ارزیابی همراه با حمایت و معرفی راه برد های آموزشی خاص است.
ارزیابی اختلال «بیش فعالی و نقص توجه » به بسیاری از معلمان کمک کرده تا در مورد مشکلات دمعمول در کلاس درس از جمله رفتارهای اخلال گرانه ، ضعف تمرکز و کم آموزی و هم چنین «خوانش پریشی» و «کنش پریشی » به گونه ای متفاوت بیندیشند.
کتاب 100 ایده دانش آموزان مبتلا به اختلال «پیش فعالی و نقص توجه» می گوید : اختلال «بیش فعالی و نقص توجه » ، امنون به عنوان یک وضعیت قابل قبول و نوعی ناتوانی تلقی می شود .تشخیص این اختلال نه به عنوان دست آویز ، بلکه توضیحی برای رفتارهاست.
شناخت این اختلال درها را به روی درک نیاز به برنامه ریزی ها و هماهنگی های مناسب برای کمک به شکوفایی استعداد های این کودکان (در دامنه ی ضریب هوشی مختلف ) گشوده است…

کتاب 100ایده دانش آموزان مبتلا به اختلال پیش فعالی و نقص توجه

دسته بندی های کتاب 100ایده دانش آموزان مبتلا به اختلال پیش فعالی و نقص توجه