کتاب محدودیت صفر

Zero limits
زندگی را بدون مرز تجربه کنید
کد کتاب : 12889
مترجم :
شابک : 978-6009651993
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 319
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2007
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 21
زودترین زمان ارسال : 23 مرداد

معرفی کتاب محدودیت صفر اثر جو ویتالی

کتاب "محدودیت صفر" ماجراجویی ویتالی در تاثیرگذارترین تجربه مطالعاتی زندگی شماست. " محدودیت صفر" می تواند بشریت را بیدار کند. قدرت ساده چهار عبارت برای تغییر زندگی شما در "محدودیت صفر" نشان داده شده است. نوشتار این کتاب بر عشق استوار است و توسط کسی نوشته شده است که در زندگی خود عشق را ارائه می دهد.

بگذارید این طور بگویم: هر کسی عینکی دارد که دنیا را از پشت آن میبیند. تمامی مذاهب، فلسفه ها، درمانها، نویسنده ها، سخنرانان، اساتید دنیا را از طریق چهارچوب ذهنی خاصی درک می نمایند. در این کتاب می آموزید که چگونه عینک جدیدی بزنید که از همه ی عینک های دیگر بهتر باشد. وقتی هم که در این کار موفق شوید به جایی میرسید که آن را محدودیت صفر می نامیم.

کتاب محدودیت صفر

نکوداشت های کتاب محدودیت صفر
This riveting book can awaken humanity. It reveals the simple power of four phrases to transform your life. You should get ten copies of it—one for you and nine to give away. It's that good
این کتاب می تواند بشریت را بیدار کند. شما باید ده نسخه از آن را تهیه کنید - یکی برای شما و نه تا برای هدیه. - خیلی عالی است.
DEBBIE FORD

There is real potential for this book to start a movement that will end war, poverty, and the environmental devastation of our beloved planet.
پتانسیل های واقعی برای این کتاب وجود دارد تا جنبشی را آغاز کند که به جنگ، فقر و ویرانی های زیست محیطی سیاره عزیزمان پایان دهد.
MARC GITTERLE

This book is like a stick of dynamite, and the moment you start reading, the fuse is lit. It blows away all the complex and confusing success paradigms of the past and reveals a refreshing and clear path to transform your life with just one simple step. Be prepared for a journey that is both challenging and inspiring beyond anything you've imagined.
این کتاب مانند دینامیت است و لحظه ای که شروع به خواندن کردید، نخ دینامیت روشن شده است. تمام الگوهای پیچیده موفقیت گذشته را از بین می برد و مسیری تازه را برای تغییر در زندگی، تنها با یک راه ساده، نشان می دهد.
CRAIG PERRINE

قسمت هایی از کتاب محدودیت صفر (لذت متن)
کسی که به بیرون نگاه کند، خواب می بیند و کسی که به درون نگاه کند، بیدار می شود.

من با بیدار کردن خود شما را بیدار می کنم.

شما زمانی که به خدا برای مراقبت از خود اعتماد کردید، احساس بهتری خواهید داشت