کتاب فرانکلین یک حیوان خانگی می خواهد

Franklin Wants a Pet

مشخصات کتاب فرانکلین یک حیوان خانگی می خواهد
مترجم :
شابک : 978-9647039383
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 28
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 1994
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 2 بهمن

معرفی کتاب فرانکلین یک حیوان خانگی می خواهد اثر پالت بورژوا

موضوع کلی "فرانکلین یک حیوان خانگی می خواهد" اثر پالت بورژوا، این است که داشتن حیوان خانگی دارای مسئولیت زیادی است، زیرا آنها نیز دقیقا مثل شما موجودات زنده هستند، و به اندازه شما احتیاج دارند و احساس می کنند.
"فرانکلین یک حیوان خانگی می خواهد"، در مورد لاک پشتی به نام فرانکلین است که روزی از والدین خود می پرسد که آیا او می تواند حیوان خانگی داشته باشد. والدین فرانکلین با این ایده مخالفت نمی کنند، بلکه به او می گویند که اگر می خواهد یک حیوان خانگی داشته باشد، باید مسئولیت داشتن حیوان خانگی را بیاموزد. فرانکلین به این نتیجه می رسد که اگر بتواند از سگ عروسکی خود مراقبت کند، به والدین خود نشان می دهد که چقدر مسئولیت پذیر است. والدین فرانکلین دیدند که او چقدر مسئولیت پذیر شده است. بنابراین، والدین فرانکلین به او اجازه داشتن یک حیوان خانگی را دادند و پس از اطلاع این تصمیم به فرانکلین، او و والدینش به فروشگاه حیوانات خانگی رفتند و فرانکلین در آنجا یک ماهی قرمز خرید.

کتاب فرانکلین یک حیوان خانگی می خواهد

پالت بورژوا
پالت بورژوا نویسنده ی مجموعه ی فرانکلین ها، ایده هایش را از خاطرات کودکیش ـ این که در رویارویی با مسائل چه احساسی داشته است و چه واکنشی نشان می داد ـ الهام گرفته است و البته از شنیده ها و خوانده هایش از کتاب ها و روزنامه ها و مجله ها نیز ایده می گیرد. این داستان ها به بزرگسالان نیز در درک کودک و شیوه ی برخورد مناسب با نگرانی ها و مسائل کودک کمک می کند.
نکوداشت های کتاب فرانکلین یک حیوان خانگی می خواهد
من قطعا این کتاب را توصیه می کنم ، زیرا داشتن حیوان خانگی چیزی است که تقریبا هر کودکی خواهان آن است.
Goodreads Review

این یک کتاب انتقالی خوب برای کودکانی است که در سنین 6 تا 7 سال قرار دارند. برخی از واژگان برای افراد 5 ساله کمی مشکل است، اما محتوای داستان نسبتا ساده است
Goodreads Review

این یک کتاب خوب برای آموزش دیالوگ های آن به دانش آموزان خواهد بود.
Goodreads Review

قسمت هایی از کتاب فرانکلین یک حیوان خانگی می خواهد (لذت متن)
ببین، سام. رنگ طلایی به نوعی طلایی و نقره ای و ترکیب بقیه رنگ ها به طور همزمان است. تماشای شنای او باعث می شود احساس خوبی در درون داشته باشم. می بینی سام؟ گلدی دوست تو هم هست.