کتاب فرانکلین یک حیوان خانگی می خواهد

Franklin Wants a Pet

مشخصات کتاب فرانکلین یک حیوان خانگی می خواهد
مترجم :
شابک : 978-9647039383
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 28
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 1994
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 28 مهر

معرفی کتاب فرانکلین یک حیوان خانگی می خواهد اثر پالت بورژوا

فرانکلین یک حیوان خانگی می خواهد . او یک سگ پنبه ای دارد که از آن مانند حیوان خانگی اش مراقبت می کند اما دلش می خواهد یک حیوان خانگی واقعی داشته باشد. او اول باید پدر و مادرش را مطمئن کند که می تواند از یک حیوان خانگی مراقبت کند و بعد هم تصمیم بگیرد دوست دارد چه حیوانی داشته باشد.

فرانکلین پیش دوستانش می رود و برای انتخاب حیوان خانگی اش با آنها مشورت می کند اما هیچ کدام از پیشنهادات دوستانش را قبول نمی کند. پدر و مادر فرانکلین بعد از آنکه مطمئن می شوند او می تواند از یک حیوان خانگی مراقبت کند، با خواسته اش موافقت می کنند.

به نظر شما فرانکلین دوست دارد حیوان خانگی اش چه حیوانی باشد؟

« فرانکلین یک حیوان خانگی می خواهد » از مجموعه داستان های فرانکلین است که در ۳۰ جلد به ترس ها، نگرانی ها و مشکلات رفتاری کودکان می پردازد. داستان های فرانکلین به ۳۸ زبان ترجمه شده است و نزد کودکان سراسر دنیا محبوب است.

در داستان های فرانکلین، هر داستان با شمردن توانایی ها و کارهایی که فرانکلین از عهده آنها برمی آید شروع می شود و سپس به مشکلات و ناتوانی های او می پردازد. این نکته از ویژگی های این کتاب است و به مخاطب نشان می دهد که هر انسانی مجموعه ای از توانایی ها و ناتوانی هاست.

این مجموعه برنده لوح سپاس از ششمین جشنواره کتاب های آموزشی رشد شده است.

کتاب فرانکلین یک حیوان خانگی می خواهد

پالت بورژوا
پالت بورژوا نویسنده ی مجموعه ی فرانکلین ها، ایده هایش را از خاطرات کودکیش ـ این که در رویارویی با مسائل چه احساسی داشته است و چه واکنشی نشان می داد ـ الهام گرفته است و البته از شنیده ها و خوانده هایش از کتاب ها و روزنامه ها و مجله ها نیز ایده می گیرد. این داستان ها به بزرگسالان نیز در درک کودک و شیوه ی برخورد مناسب با نگرانی ها و مسائل کودک کمک می کند.