کتاب او و او

P.S. from Paris
کد کتاب : 14853
مترجم :
شابک : 978-6004611152
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 288
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 24 تیر

شروعی دوباره در پاریس
P.S. from Paris
کد کتاب : 14857
مترجم :
شابک : 978-9644531262
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 288
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 25 تیر

معرفی کتاب او و او اثر مارک لوی

رمان های مارک لوی، نویسنده معاصر فرانسوی، که از سال 2000 میلادی به نگارش رمان روی آورده است، همواره در صدر پرفروش ترین های فرانسه جای گرفته اند. آثار او تاکنون به زبان های زیادی ترجمه و چندین فیلم از روی آن های ساخته شده است.

رمان او و او که در سال 2015 انتشار یافته، داستان زن بازیگری است که از عیاشی های همسر سوپر استارش به تنگ آمده و دیگر حاضر نیست نه روی صحنه و نه در زندگی مشترک با او، نقش عتشقی دلخسته را برایش بازی کند. عرصه چنان بر میا تنگ می شود که ترک وطن می کند و از طریق کانال مانش خود را به پاریس می رساند و در رستوران صمیمی ترین دوستش با ظاهری مبدل پیشخدمتی پیشه می کند. در این بین از طریق وبسایت دوستش با نویسنده ای آمریکایی به نام پل آشنا می شود. زندگی جدید میا با حضور پل رنگ و بویی متفاوت می یابد. پاریس و جاذبه هایش بیشتر این دو را به هم نزدیک می کند و مهاجرت و غربت میانشان رابطه ای فراتر از دوستی می آفریند؛ چیزی که هر دو به شدت در تلاشند آن را انکار کنند. چرا که هر دو خوب می دانند که برای بقای این رابطه مسیری پر پیچ و خم در پیش رو دارند.

رمان او و او با روایتی شیرین این مسیر را پیش روی خواننده می نمایاند.

کتاب او و او

مارک لوی
مارک لوی (Marc Levy) نویسنده قرن بیستم میلادی اهل فرانسه است. او از سال 2000 میلادی به نگارش رمان روی آورده است و کتاب‌های او از همان ابتدا در صدر پرفروش ترین‌ها در فرانسه جای گرفته‌اند. رمان‌های او به بیش از 42 زبان ترجمه شده‌اند و از برخی از آن‌ها فیلم نیز تهیه شده‌است. از ویژگی‌های بارز لوی این است که خیال، امر شگفت انگیز و واقعیت را به گونه‌ای بی بدیل با یکدیگر پیوند می زند و سرانجام، در پایان داستان، حتی شگفت انگیزترین رویدادها نیز توجیهی بر ا...