کتاب هنر نه گفتن

The Art Of Saying NO

مشخصات کتاب هنر نه گفتن
مترجم :
شابک : 978-9642249862
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 160
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 3 اسفند

The Art Of Saying NO
بدون احساس گناه

مشخصات کتاب هنر نه گفتن
مترجم : زهرا ابراهیمی
شابک : 978-6002535269
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 152
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 3 اسفند

معرفی کتاب هنر نه گفتن اثر دیمون زاهاریادس

کتاب حاضر علاوه بر بررسی دلایل کشمش با خود به هنگام نه گفتن، برای تقویت این هنر در موقعیت های گوناگون نظیر نه گفتن به خویشاوندان، همسایگان، مدیر، همکاران و… به ارائه ی روش ها و ترفندهای کاربردی می پردازد.

کتاب هنر نه گفتن

دیمون زاهاریادس
دامون زهاریادس ، متخصص بهره وری، صاحب سایت ArtOfProductivity.com، سایتی است که به شما نشان می دهد که چگونه روز خود را هک کنید تا کارهای بیشتری انجام دهید.
دسته بندی های کتاب هنر نه گفتن
قسمت هایی از کتاب هنر نه گفتن (لذت متن)
به آخرین باری که به کسی خدمت کرده اید، فکر کنید. شاید آن فرد درباره چیزی از شما راهنمایی می خواست، یا نظر شما را پرسیده بود. یا شاید این فرد برای اطلاعاتی که به نوعی به نفعش بوده، به شما نزدیک شده. احساس خوبی بود، این طور نیست؟ تقدیر و تحسین خیلی خوب است. همه ما دوست داریم دیگران ما را ارزشمند بدانند. از احساس مهم بودن لذت می بریم. این مسئله، حتی برای زمانی کوتاه ما را در چشم دیگران در جایگاه بالاتری قرار می دهد. اما مشکل اینجاست: این احساس می تواند مست کننده باشد، ما را ترغیب می کند که دائما در پی فرصت باشیم تا ارزش خودمان را ثابت کرده و باور به ارزشمند بودنمان را تقویت کنیم. زمانی که باید نه بگوییم، این وسوسه می تواند ما را به پذیرفتن درخواست ها تحریک کند.