کتاب گل برفی و بادبزن مخفی

Snow Flower and the Secret Fan
کد کتاب : 15442
مترجم :
شابک : 978-9641741589
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 330
سال انتشار شمسی : 1392
سال انتشار میلادی : 2005
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 25 مرداد

معرفی کتاب گل برفی و بادبزن مخفی اثر لیزا سی

«مسحورکننده... این رمان، در یک کلام، مبهوت کننده است و متفاوت با آنچه تاکنون خوانده ام. داستان گل برفی و بادبزن مخفی که به نثر عالی و روشن لیزاسی نوشته شده، بی اندازه زنده، آشکار همچون رویایی در بیداری، تسخیر کننده و سحرانگیز است که فراموش کردن آن بی تردید امکان ندارد.»
بوستون گلاب
لیلی دختر کشاورزی فقیر است و برای خانواده اش صرفا شکم دیگری است که سیر کردن آن گران تمام می شود. روزی دلال ازدواج محلی خبرهای حیرت انگیز می آورد: اگر پاهای لیلی خوب بسته شوند بسیار بی نقص خواهند بود. در چین قرن نوزدهم، جایی که شایستگی زنی از روی شکل و اندازة پایش قضاوت می شود، این خوش اقبالی فوق العاده ای است. لیلی حالا توانایی ازدواجی خوب و تغییر دادن وضعیت خانواده اش را دارد...
وی، به منظور آمادگی برای زندگی تازه اش، باید درد بستن پا را تحمل کند، نوشو، نوشتار مشهور مخفی زنانه را یاد بگیرد و با گل برفی دوستی ویژه برقرار سازد. اما یک تغییر تلخ سرنوشت در شرف تغییر دادن همه چیز است.
«شگفتی این کتاب این است که خواننده را به مکانی می برد که هم غریبه و هم آشناست... گل برفی و بادبزن مخفی از هر جهت پیروزی به شمار می آید، داستانی زیبا و جانگداز...»
واشنگتن پست
شما می توانید از رمان بی نظیر لیزا سی به عنوان روایتی موشکافانه از زندگی زن ها در چین قرن نوزدهم بهره ببرید. همچنین می توانید از روایت حیرت انگیز نویسنده در قالب تصویری بی پایان از دوستی زنانة پیوسته و به تمام معنا با دل فارغ لذت ببرید، دوستی ای که در طی چند دهه با حسادت، خیانت، عشق و وفاداری ژرف و تغییرناپذیر است.

کتاب گل برفی و بادبزن مخفی