کتاب تالار گرگ

Wolf Hall

  • قیمت : ۴۹,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود

معرفی کتاب تالار گرگ اثر هیلاری مانتل

در دربار بی رحمانه ی پادشاه هنری هشتم، تنها یک مرد، جرأت به خطر انداختن زندگی اش را برای به دست آوردن دل پادشاه و رسیدن به مدارج بالای سیاسی دارد. انگلیس در دهه ی 1520، در آستانه ی فاجه ای بزرگ قرار دارد. اگر پادشاه بدون داشتن یک جانشین مذکر، از میان برود، ممکن است کشور به وسیله ی جنگ های داخلی به کلی نابود شود. هنری هشتم قصد دارد تا ازدواج بیست ساله اش را ملغی کرده و با آن بولین ازدواج کند، درحالی که پاپ و اکثریت اروپا با این تصمیم او مخالفند. این طلب پادشاه، باعث کشته شدن مشاور کارآمدش، کاردینال ولسی شده و زمینه ی ایجاد خلأ در ساختار قدرت را فراهم می کند. توماس کرام ول در این وضع آشفته وارد داستان می شود. کرام ول، مردی صاحب فکر، جذاب، قلدر، کمال گرا و فرصت طلب است که در خواندن ذهن دیگران بسیار زیرک بوده و بسیار پرانرژی خود را مطرح می کند. او همچنین، سیاست مداری زبده است و سختی های زندگی، از او مردی مستقل و جاه طلب ساخته است. اما هنری بسیار دمدمی مزاج است: یک روز بامحبت و روز دیگر، به مردی خون خوار تبدیل می شود. کرام ول به او کمک می کند تا دشمن را درهم بشکند، اما بهای این موفقیت او، چه خواهد بود؟

خرید و معرفی کتاب خواندنی تالار گرگ


ویژگی ها کتاب تالار گرگ

برنده ی جایزه ی بوکر سال 2009

برنده ی جایزه ی حلقه ی منتقدین کتاب آمریکا سال2009

مشخصات کتاب تالار گرگ
قطع :رقعی
شابک :978-600-182-038-0
تعداد صفحه :864
سال انتشار شمسی :1395
سال انتشار میلادی :2009
نوع جلد :جلد نرم
سری چاپ :3
نکوداشت های کتاب تالار گرگ
Magnificent.
ممتاز.
Boston Globe Boston Globe

Extraordinarily flexible, subtle and shrewd.
به شکل فوق العاده ای منعطف، ظریف و زیرکانه.
Washington Post Washington Post

Spellbinding and believable.
مسحورکننده و قابل باور.
New York Times Book Review New York Times Book Review

بخش هایی از کتاب تالار گرگ (لذت متن)
این، نبود حقایق است که مردم را می ترساند: شکافی که باز می کنی و مردم، ترس ها، تمایلات و آرزوهایشان را در آن می ریزند.

این خیلی خوب است که برای شش ماه و یا یک سال آینده برنامه ریزی کنی، اما این برنامه ریزی به هیچ دردی نمی خورد، اگر برای فردا برنامه ای نداشته باشی.

با سرزنش کردن و خرد کردن غرور مردم، هیچ چیز درباره شان نخواهی آموخت. باید از آن ها بپرسی چه کاری است که تنها خودشان در این جهان از پس انجام آن برمی آیند.