کتاب لوتا پیترمن 2

Wie belämmert ist das denn?
(گوسفند اینجا، گوسفند آنجا، گوسفند همه جا)
کد کتاب : 16707
مترجم :
شابک : 978-6222040857
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 160
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 19 مرداد

لوتا و زندگی پرماجرا 2
Wie belämmert ist das denn?
(گروه خرگوش های وحشی می آیند)
کد کتاب : 16711
مترجم :
شابک : 978-6003205802
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 173
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 19 مرداد

معرفی کتاب لوتا پیترمن 2 اثر آلیس پانترمولر

داستان طنز و دوست داشتنی لوتا پیترمن 2 همراه با تصاویر بامزه برای سنین 8 الی 14 سال نگاشته شده است.برنیکه یک گروه دخترانه جدید تشکیل میدهد و این بار اوتا و شین بین اونها نیستند و گروه خودشون به نام خرگوش های وحشی را تشکیل داده اند.و کتاب حول ماجراهای این بین میگذرد. یک طوطی خاص به نام هانیبال، دعوت شدن به جشن تولد برنیکۀ از خود راضی، نواختن فلوت برای ارکستر مدرسه، تشکیل یک تیم سه نفره برای سردرآوردن از کارهای تیم دخترانه ای که برنیکه تشکیل داده و تقریبا همۀ دخترهای کلاس در آن عضو هستند؛ همه و همه ماجراهای جذاب و فوق العاده بامزۀ کتاب لوتا پیترمن 2 هستند.

کتاب لوتا پیترمن 2

آلیس پانترمولر
آلیس پانترمولر (زاده 9 ژوئیه 1968 در فلنسبورگ) نویسنده آلمانی کتاب کودکان است.آلیس پانترمولر در 9 ژوئیه 1968 متولد شد، وی اولین دختر از دو دختر، که هر دو در مدرسه ابتدایی کتاب های مدرسه را با داستان پر می کردند. با این حال، در آن زمان او هنوز مطمئن نبود که آیا او باید تبدیل به "نویسنده کتاب" شود یا نه.پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان در فلنسبورگ در سال 1988، وی تصمیم گرفت به عنوان معلم تحصیل کند. او برای تدریس در مدارس ابتدایی و متوسطه در PH فلنسبورگ (امروز دانشگاه اروپایی فلنسبورگ) به تحصیل د...
قسمت هایی از کتاب لوتا پیترمن 2 (لذت متن)
امروز تو مدرسه یک اتفاق دیگر افتاد! آن هم این که برنیکه بودکر یک تیم دخترانه تشکیل داده به اسم گل پسندان. تقریبا همه ی دخترهای کلاس را راه داده به جز من و شاین! چون ما بهشون می گوییم: گوسه پندان. ولی اصلا مهم نیست چون من و شاین هم تیم خودمان را تشکیل داده ایم: خرگوش های درنده! چون دو نفر خیلی کم است، پل را هم به تیممان راه دادیم. هرچند غیر از آن گروه گوسه پندان، یک گروه مزاحم دیگر هم سر راهمان قرار گرفته به اسم راکرها! آیا من موفق می شوم با فلوت هندی ام از دستشان خلاص شوم؟ یا اتفاق های عجیب تری می افتد؟

طوطی داشتن خیلی خوب است، ولی متأسفانه مدل هانیبال خاص است. به این مدل طوطی ها می گویند کوکاتیل، فکر کنم به خاطر اینکه مریض هستند. حتما هانیبال خیلی درد دارد که مدام جیغ می کشد. آن وقت هایی هم که جیغ نمی کشد، دارد گاز می گیرد.