کتاب معجزۀ سرنوشت

The Rainmaker

مشخصات کتاب معجزۀ سرنوشت
مترجم :
شابک : 978-9644420178
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 664
سال انتشار میلادی : 1995
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب معجزۀ سرنوشت اثر جان گریشام

کتاب معجزۀ سرنوشت در زمانی روایت می شود که فصل تابستان در ممفیس فرا رسیده است. رودی بیلر روزهای خوبی را سپری نمی کند. او زمانی قصد داشت تا با ورود به دانشکدۀ حقوق و تحصیل در رشتۀ حقوق، زندگی خوبی برای خودش دست وپا کند اما حالا او هیچ شغل یا دستاویزی برای کسب درآمد ندارد. حالا فقط برای رودی یک پروندۀ حقوقی باقی مانده. پروندۀ شکایت خانواده ای از یک شرکت بزرگ. رودی باید راهی برای پیروزی در دادگاه پیدا کند.
اما زمانی که به دادگاه می رود، متوجه می شود که تیمی از وکلای حرفه ای، در برابرش قرار دارند. حالا او درگیر پرونده ای سخت و سرشار از دروغ و پیچش شده است، پرونده ای که در ابتدا خیلی آسان به نظر می رسید، حالا بسیار پیچیده شده و دعوا بر سر میلیون ها دلار است؛ دعوایی که ممکن است به قیمت جان وکیل جوان تمام شودیا برعکس، او را به شهرتی بی همتا برساند.

کتاب معجزۀ سرنوشت

جان گریشام
جان گریشام، زاده ی 8 فوریه ی 1955، نویسنده ی آمریکایی است. او ابتدا به تحصیل در رشته ی حقوق روی آورد و پس از اخذ مدرک این رشته از دانشگاه ایالتی می سی سی پی، مدتی به کار وکالت در شهر آکسفورد مشغول شد. مدتی نماینده ی مجلس در پارلمان ایالتی بود و پس از چند سال از کار کناره گیری کرد.گریشام سال هاست به عنوان نویسنده ی رمان های حقوقی پرفروش در آمریکا مطرح است و آثار او به بسیاری از زبان های زنده ی دنیا از جمله فارسی هم ترجمه شده اند و از اکثر کتاب های وی یک نسخه سینمایی نیز ساخته شده است.او تا کنو...