کتاب تقویم تولید محتوا

Content Creation Calendar
دفتر برنامه ریزی روزانه برای تولید کنندگان محتوا
کد کتاب : 18002
شابک : 978-6002741561
قطع : رحلی
تعداد صفحه : 148
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : ---

دستنامه های برنامه ریزی،ویژه فعالان کسب و کارهای اینترنتی

معرفی کتاب تقویم تولید محتوا اثر احمد اردیبهشت

اهل تولید محتوا هستید؟
اگر اهل تولید محتوا نیستید که هیچ! شاید اشتباهی به این صفحه رسیده اید! اما اگر اهل تولید محتوا هستید، وب سایت دارید و یا مرتب مطالبی در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارید، دقیقا جایی هستید که باید باشید! این صفحه را تا انتها مطالعه کنید تا چند کیلومتری از نزدیک ترین رقیبانتان سبقت بگیرید!
تقویم تولید محتوا چیست؟
اگر بخواهیم در یک جملۀ کوتاه پاسخ دهیم باید بگوییم تقویم تولید محتوا درواقع یک جدول برنامه ریزی روزانه برای تولیدکنندگان محتوا است؛ این جدول برنامه ریزی دارای فیلدهای مختلفی است که به شما کمک می کند در یک رقابت سالم با خودتان، برنامۀ دقیق روزانه برای تولید محتوا در وب سایت و شبکه های اجتماعی داشته باشید و مطابق با آن برنامه پیش بروید.
تقویم تولید محتوا به گونه ای طراحی شده است که شما را در یک رقابت هیجان انگیز با خودتان قرار می دهد و از طریق جدول ها و نمودارهای مختلف، امکان اندازه گیری میزان پایبندی شما به برنامه ریزی انجام شده وجود دارد؛ با این کار شما می توانید وضعیت عملکرد خودتان یا تیم تولید محتوای خود را ارزیابی کنید. جالب است نه؟!
تقویم تولید محتوا برای چه کسانی مناسب است؟
تقویم تولید محتوا برای تمام کسانی است که به نحوی به تولید محتوا می پردازند؛ ممکن است شما مدیر یک وب سایت باشید؛ ممکن است مدیر یا ادمین شبکه های اجتماعی باشید؛ ممکن است به تولید ویدیوهای آموزشی می پردازید و یا در حال نوشتن کتاب خودتان هستید! اگر به هر نحوی به تولید محتوا می پردازید کتاب تقویم تولید محتوا می تواند نقشۀ راه شما برای افزایش عملکرد حداکثری و رسیدن به موفقیت درزمینۀ تولید محتوا باشد.

کتاب تقویم تولید محتوا

دسته بندی های کتاب تقویم تولید محتوا