کتاب پیدایش انسان

Evolution

مشخصات کتاب پیدایش انسان
مترجم :
شابک : 978-9643292089
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 416
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 7
زودترین زمان ارسال : 6 اسفند

معرفی کتاب پیدایش انسان اثر یوزف اچ رایشهلف

«انسان در آفریقا پا به عرصه ی هستی نهاد. زادگاه نیاکان نخستین ما در گرم دشت های آفریقای خاوری واقع شده ... در دشت های پوشیده از علف و درختزاران بسیار تنک زیر خط نیمگان (استوا) مسیر فرگشتی (تکامل) جنس انسان تکامل یافته است»
پروفسور یوزف رایش هلف کتاب خواندنی خود (پیدایش انسان) را درباره تکامل انسان با جمله های بالا آغاز می کند. نویسنده در دنباله پیشگفتار می نویسد:
جنس انسان تقریبا دو میلیون سال پیش صرفا از هیچ به وجود نیامده است. خاستگاه اولیه اوبه میلیون ها سال پیش از آن بازمی گردد. و هر چه بکوشیم، خاستگاه او را ژرف تر پژوهش کنیم، بیشتر روشم می شود که تاریخ حیات مابا تاریخ فرگشت (تکامل) جهان جانداران به طور مستقیم در پیوند است.

کتاب پیدایش انسان

یوزف اچ رایشهلف
یوزف هلمت رایشهلف (زاده 17 آوریل 1945 در Aigen am Inn) یک جانورشناس، زیست شناس تکاملی و زیست شناس آلمانی است که بارها و بارها به عنوان نویسنده کتاب با پایان نامه های تحریک آمیز باعث ایجاد احساساتی شده است.برای رایشهلف، علم به گفتگوهای انتقادی می پردازد. دائماً باید خود را بررسی كند و در صورت لزوم، در صورتی كه غیرقابل انكار تلقی شود، مجدداً تجدید نظر كرده و آن را اصلاح كند. وی نگاهی جدی به رقابت های ادعایی بین علم و سیاست یا صنعت، به عنوان مثال در حفاظت از اقلیم یا تحقیقات شخص ثالث می اندازد، ...
دسته بندی های کتاب پیدایش انسان