کتاب هنر جنگ در بازار بورس

Honar-e Jang Dar Bazaer-e Bours
کد کتاب : 18259
شابک : 978-6226573023
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 128
سال انتشار شمسی : 1399
نوع جلد : سلفونی
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 10 آبان

معرفی کتاب هنر جنگ در بازار بورس اثر سلمان امین

با توجه به تب بورسی که در این دوران در جامعه بوجود آمده، خواندن و دانستن از ویژگی های این بازار نیازی اجتناب ناپذیر است. اگر با استراتژی به بورس ورود کنید موفقیت های درخشانی کسب خواهید کرد، بورس همانند آوردگاهی است که برای پیروزی در آن تکنیک هایتان در نقش سلاح و روش مبارزه تان، نقش محوری در موفقیت تان ایفا می کند. همانطور که در جنگ می بایست از گرفتن تصمیمات احساسی دوری کرد، بازار بورس نیز به همین شکل است و باید با استراتژی های مخصوص به خود وارد آن شد و تصمیم گرفت. همانطور که در کتاب می خوانیم یکی از اشتباهات رایج و خطرناک خرید و فروش هیجانی است. در زمینه کتاب های مربوط به بورس یکی از نویسندگان معروف سلمان امین است که کتاب های متعددی با این مضمون به چاپ رسانیده و دارای پیشینه ی خوبی در این باره می باشد. شما در این کتاب می آموزید که چگونه، کی و روی چه سهمی سرمایه گذاری کنید کی بفروشید، کی نفروشید، که افزایش سرمایه بدهید و کی کاهش سرمایه داشته باشید و به طور کلی چگونه سهام داری کنید. سهام داری یک هنر اکتسابی است که باید آن را آموخت. نویسنده در این کتاب سعی بر این داشته تا خواننده را به کمک تکنیک های جنگی که برگرفته از کتاب معروفی به نام هنر جنگ است با شرایط بورس آشنا کند تا بتواند از این تکنیک ها برای موفقیت خود در بازار بورس استفاده کند.

کتاب هنر جنگ در بازار بورس

سلمان امین
سلمان امین متولد سال 1363 ، نویسنده‌ی جوان توانمندی که خوب می‌بیند، خوب می‌شنود، خوب فکر می‌کند و خوب می‌نویسد. نویسنده‌ای که تفاوت ادبیات نسل امروز را با با نسل‌های گذشته به‌خوبی درک کرده و حرف‌های تازه‌ای برای گفتن دارد. او اعتقاد دارد، برای نویسنده شدن اول باید جوهری باشد.اگر نویسنده نباشی، نمی‌توانی نویسنده بشوی، اما اگر نویسنده باشی، تازه باید شروع کنی به نویسنده شدن. باید تجربه زیست داشته باشی و میان مردم بروی تا توجهت به جزییات زیا...
دسته بندی های کتاب هنر جنگ در بازار بورس
قسمت هایی از کتاب هنر جنگ در بازار بورس (لذت متن)
بی آنکه خودم متوجه باشم به داد و ستد اعتیاد پیدا کرده بودم و خرید و فروش های هیجانی مثل افیون انگار روانم رو آروم تر میکرد. مثل فرماندهی بودم که به جای پیروزی عاشق لشکرکشی های درازمدت و فرساینده شده بودم. سرباز با دست خالی حتی اگه لبریز از اشتیاق هم باشه نمیتونه کاری رو پیش ببره. میدان جنگ محل اتفاقات پیش بینی نشده است. وقتی از یه تاکتیک به طور مکرر استفاده میکنی یه هشدار مهمه از یک نقطه ضعف که خیلی باید حواست بهش جمع باشه. اولین و مهمترین سلاحی که در بازار داری سرمایه است. قبل از هر کاری استراتژی معاملاتی تو مشخص کن و بعد وارد شو. مهمترین سلاح خودتو بدلیل امیدی واهی به شرایط مطلوب، تباه نکن.

نابودی و تباهی ساختارمند نیست. هر ساختمان برای برافراشته شدن به رعایت هزاران قانون دقیق فیزیک و چند مهندس کارکشته نیاز داره که تخطی از هرکدام از این قوانین، انجام کار رو به سادگی مختل میکنه. اما برای تخریب این بنا چند کارگر ساده ی کلنگ به دست هم کفایت میکنه.

اگر عادت داری بخش بزرگی از مبلغ موجود در حساب خودت رو روی یه موقعیت در دل یه سهم سرمایه گذاری کنی، همین امروز دست از معامله کردن بردار و دوباره درباره ی آموخته هات بازاندیشی کن.