کتاب قیام سرخ 1

Red Rising
(کتاب دوم)
 • 15 % تخفیف
  قیمت : 21,500 | 18,275 تومان

 • موجود
 • انتشارات: باژ باژ
  نویسنده:
کد کتاب : 18478
مترجم :
شابک : 978-6009840977
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 288
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 2 مهر

قیام سرخ 1
Red Rising
(کتاب اول)
 • قیمت : 21,500 تومان

 • تمام شد ، اما میاریمش 😏
 • انتشارات: باژ باژ
  نویسنده:
کد کتاب : 18477
مترجم :
شابک : 978-6009840953
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 334
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب قیام سرخ 1 اثر پیرس براون

دارو یک سرخ است، عضوی از پست ترین نژاد در حکومتی از آینده که بر اساس رنگ افراد طبقه بندی شده است. همچون باقی دوستان سرخش، تمام روز را با این باور کار می کند که او و مردمش سطح مریخ را برای نسل های آینده سکونت پذیر می سازند.
با وجود سختی های زیاد، زندگی اش را سپری می کند زیرا می پندارد خون و عرق او، روزی جهانی بهتر برای فرزندانش به ارمغان می آورد.
اما به دارو و امثال او خیانت شده. به زودی خواهد فهمید که بشریت نسل هاست به سطح مریخ دست یافته است. شهرهای پهناور و گردشگاه ها بر سطح سیاره گسترده شده اند. برای طبقه ی حکمرانان فاسد، دارو (و سرخ هایی همانند او) چیزی نیستند جز تعدادی برده.
دارو، با آرزوی عدالت و درحالی که با خاطره ی عشقی ازدست رفته انگیزه می گیرد، دار و ندارش را فدا می کند تا به موسسه ی افسانه ای نفوذ کند؛ مکانی که نژاد سلطه گر زرین، خود را محک می زند و نسل بعدی سروران بشریت، برای دستیابی به قدرت دست و پا می زنند. او مجبور خواهد شد به خاطر جانش و آینده ی تمدن انسانی با بهترین و وحشی ترین افراد طبقه ی حاکم رقابت کند.
در آنجا، برای پایین کشیدن دشمنانش از هیچ کاری فروگذار نمی کند... حتی اگر به معنای تبدیل شدن به یکی از آن ها باشد...

کتاب قیام سرخ 1


ویژگی های کتاب قیام سرخ 1

نامزد جایزه بهترین داستان علمی تخیلی گودریدز سال 2018

پیرس براون
پیرس براون (Pierce Brown) (زاده ۲۸ ژانویهٔ ۱۹۸۸، دنور، کلرادو) نویسندهٔ آمریکایی کتاب‌های علمی-تخیلی است. او در سال ۲۰۱۴ اولین رمان خود به نام قیام سرخ را منتشر کرد. این قسمت اول از سه‌گانهٔ قیام سرخ بود. دو قسمت دیگر پسر زرّین و ستاره صبح به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ منتشر شدند.پیرس براون (Pierce Brown) (زاده ۲۸ ژانویهٔ ۱۹۸۸، دنور، کلرادو) نویسندهٔ آمریکایی کتاب‌های علمی-تخیلی است. او در سال ۲۰۱۴ اولین رمان خود به نام قیام سرخ را منتشر کرد. این قسمت اول از سه‌گانه...