کتاب بارت فوق العاده خسته کننده

Unbelievably Boring Bart

مشخصات کتاب بارت فوق العاده خسته کننده
مترجم : میلاد یساول
شابک : 978-6222330378
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 248
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 11 فروردین

معرفی کتاب بارت فوق العاده خسته کننده اثر جیمز پترسون

بارت فوق العاده خسته کننده کتابی است برای کودکان، نوجوانان و حتی بزرگسالان که دنیای یک پسرک نوجوان به ظاهر خسته کننده به نام بارتولومیو بین را به تصویر می کشد.
یک پسر معمولی، با دوستان معمولی، در یک شهر معمولی که به خاطر کار پدرش مجبور می شود به شهر جدیدی برود. شهری که در آنجا هیچ چیز مثل قبل معمولی نیست!
بارت در مدرسه جدیدش با مشکلات و چالش های جدیدی روبه رو می شود. همه در مدرسه جدید با او به گونه ای برخورد می کنند که انگار اصلا وجود ندارد. حتی معلم ها!
اما این موضوعات تاثیری در هدف اصلی بارت ندارند! چه هدفی؟! یک ماموریت! او عضو یک گروه سری است و ماموریت بزرگی دارد!
هیچکس هویت واقعی بارت را نمی داند. او عنوان خسته کننده ترین دانش آموز را پذیرفته تا پروژه ی هیجان انگیزش را در خفا پیش ببرد.
اما سرانجام با حمله ی موجوداتی نامرئی به مدرسه بارت مجبور می شود هویت مخفی خودش را فاش کند. چرا که او تنها کسی است که می تواند جلوی این موجودات را بگیرد و…

کتاب بارت فوق العاده خسته کننده

جیمز پترسون
جیمز برندن پاترسون، زاده ی 22 مارس 1947، نویسنده ی آمریکایی است.پاترسون در نیویورک به دنیا آمد و بزرگ شد. او پس از سپری کردن دوران مدرسه، مدرک کارشناسی را در رشته ی زبان انگلیسی از کالج منهتن گرفت و کارشناسی ارشد همین رشته را با نمره ی ممتاز در دانشگاه وندربیلت گذراند. او سپس به کار بازاریابی و تبلیغات مشغول شد و پس از کناره گیری از این شغل در سال 1996، تمامی زمانش را به نوشتن اختصاص داد. جیمز پاترسون به همراه همسرش، سوزان، در پام بیچ فلوریدا زندگی می کنند. این زوج، صاحب پسری به نام جک هستند.