کتاب ارتفاع

Elevation

مشخصات کتاب ارتفاع
مترجم :
شابک : 978-6222330057
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 141
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 22 آبان

برنده ی جایزه ی بهترین داستان ترسناک گودریدز سال 2018

معرفی کتاب ارتفاع اثر استیون کینگ

«ارتفاع» یک اثر هیجان انگیز دیگر از سلطان ژانر وحشت، استیفن (استیون) کینگ است. این نویسنده آمریکایی تاکنون بیش از ۲۰۰ اثر ادبی در گونه های وحشت، خیالپردازی و پسارستاخیزی خلق کرده است. بسیاری از رمان های او به فیلم تبدیل شده اند که معروفترین آنها درخشش به کارگردانی استنلی کوبریک، رهایی از شائوشنگ و مسیر سبز هر دو ساخته فرانک دارابونت هستند.

در رمان شگفت انگیز، شیرین، آرام و مالیخولیایی «ارتفاع» استیفن کینگ با تاروپودی از وهم می گوید که چگونه شرایطی عجیب می تواند افراد را به هم نزدیک کند. ارتفاع داستانی آمیخته از شادی و اندوه درباره ی مردی محلی با بیماری عجیبی است که شروع به ترویج مهربانی می کند. آیا این از عوارض بیماری ناشناخته ی اوست؟ استیون کینگ در این رمان هیجان انگیز، شیرین، آرام و مالیخولیایی با تاروپودی از هراس شرح می دهد که چگونه شرایطی شگفت آور می تواند افراد را به هم نزدیک نماید.

کتاب ارتفاع

استیون کینگ
استیون ادوین کینگ که به اختصار با نام استیون کینگ میان مردم شناخته می شود، نویسنده ی رمان و داستان های کوتاه است که در ۲۱ سپتامبر ۱۹۴۷ در ایالات پورتلند در آمریکا به دنیا آمد. استیون یکی از برترین نویسنده های قرن حاضر محسوب می شود. اغلب آثار کینگ در ژانر وحشت بوده و می توان گفت که او برترین نویسنده ی ژانر وحشت در حال حاضر به شمار می آید.کینگ در سال ۱۹۷۰ از دانشگاه شهر مین (مکان تولدش) فارغ التحصیل شد و از آن زمان به بعد شروع به نوشتن داستان نمود. ۴ سال بعد کینگ موفق به انتشار اولین رمان خود ب...
نکوداشت های کتاب ارتفاع
یک کتاب باریک در مورد یک مرد عادی در شرایط فوق العاده بالا گرفتن نفرت و یادگیری زندگی کردن با درایت و وقار
Washington

شیرینی این داستان چیزی جدید در آثار کینگ است. وزنی که ناپدید شده و حالا چیزی هست که حس نمی شود.
New York Times New York Times

نوشته شده با سبک خاص استفن کینگ، پیچیده درابهام با برند خاص خود، سوسوی یک افسانه پریانی جدید است که می خواهد با وجود تفاوت هایمان رو به بالاحرکت کنیم. موجز. جادویی. بهنگام. جذاب تا لحظه پایان.
Booklist Booklist

قسمت هایی از کتاب ارتفاع (لذت متن)
آن هایی که ردیف های جلو بودند به نرمی حرکت کردند. دیردر با آن بلوز قرمز روشنش به سادگی قابل تشخیص بود. بقیه ی دوندگان با هم متراکم شده بودند، و شروع آن ها زیاد نرم نبود. یکی دو نفر افتادند و لازم شد آن ها را بلند کنند. تعدادی از مردان جوان که لباس دوچرخه سواری و کلاه های به پشت برگشته پوشیده بودند به «مایلی جکوبز» تنه زدند. اسکات بازوی او را گرفت و تعادل ش را حفظ کرد.

وقتی اسکات از خرید شیرینی برگشت، شروع به قدم زدن به سمت ورودی خانه کرد، بعد به سمت درخت نارون قرمز در حیاط جلوی خانه اش تغییرجهت داد. رنگ برگ ها تغییر کرده بودند، اما به لطف پاییز گرم هنوز بیشترشان مودبانه روی درخت در حال خش خش کردن بودند. پایین ترین شاخهٔ درخت شش فوت بالای سرش قرار داشت، و ظاهرش دعوت کننده به نظر می رسید. او کیسهٔ شیرینی را انداخت، دستانش را بلند کرد، زانوهایش را خم کرد، و پرید. او به سادگی شاخهٔ درخت را گرفت، کاری که یک سال قبل حتی نزدیک به انجام دادنش هم نمی شد. ماهیچه هایش هیچ از بین نرفته بودند؛ آن ها هنوز فکر می کردند می توانند مردی که وزنش ۲۴۰ پوند بود راتحمل کنند.