کتاب کتابی که آرزو می کنید والدینتان خوانده بودند

The Book You Wish Your Parents Had Read
و فرزندان شما از اینکه آن را خواندید خوشحال خواهند شد
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 37,000 | 33,300 تومان

  • موجود
  • انتشارات: میلکان میلکان
    نویسنده:
کد کتاب : 22852
مترجم :
شابک : 978-6222540029
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 230
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 11 خرداد

معرفی کتابی که آرزو می کنید والدینتان خوانده بودند اثر فلیپا پری

«این کتابی ساده برای تربیت فرزند نیست. قصد ندارم جزئیات مربوط به آموزش استفاده از توالت یا ازشیرگرفتن کودک را شرح دهم. این کتاب درباره ی نحوه ی ارتباطمان با فرزندانمان است: چه چیزی مانع ارتباطی خوب می شود و چه چیزی می تواند آن را بهتر کند، چگونه پرورش یافته ایم و این چگونگی چطور بر فرزندپروری ما و اشتباهاتی که مرتکب می شویم تأثیر می گذارد به ویژه اشتباهاتی که هرگز نمی خواسته ایم انجام دهیم و اینکه دراین باره چه کار باید بکنیم. شما در این کتاب، نکات، شگردها یا ترفند های فرزندپروری را نخواهید یافت. گاهی ممکن است شما را ناراحت و عصبانی کند یا شاید هم به پدر و مادری بهتر تبدیلتان کند. من کتابی نوشته ام که ای کاش وقتی تازه مادر شده بودم می خواندمش و واقعا آرزو دارم پدر و مادرم آن را خوانده بودند.» همه ی پدر و مادرها می خواهند بچه شان شاد باشد. آن ها نمی خواهند کاری کنند زندگی شان خراب شود. این کتاب به نحوه ی ارتباط والدین با فرزندان شان می پردازد؛ اینکه چه چیزهایی در ایجاد ارتباط خوب موثر هستند و از چه رفتارهایی باید دوری کرد.این کتاب بایدها و نبایدهای ضروری فرزندپروری است. رابطه ی بین والدین و فرزندان از اثرگذارترین رابطه های انسانی است. در خانواده های بسیاری، این رابطه به مسیرهای اشتباه می رود و اصلاح آن مشکل می شود.

در کتابی که آرزو می کنید والدینتان خوانده بودند (و فرزندانتان از اینکه آن را خوانده اید خوشحال خواهند شد)، روان درمانگر مشهور، فلیپا پری نشان می دهد چگونه پیوندهایی محکم و دوست داشتنی با فرزندان مان برقرار کنیم و چگونه چنین دل بستگی هایی سلامت روانی فرد را افزایش می دهد، چه دوران کودکی و چه بزرگ سالی.

«کتابی صادقانه، صمیمی و به دور از قضاوت است. خواندن این کتاب برای همه ی والدین ضروری است، چه آن هایی که فرزندی دارند یا به زودی صاحب فرزند می شوند و چه آن هایی که هنوز فرزندی ندارند. هیچ وقت برای بهبود رابطه با فرزندتان خیلی زود یا خیلی دیر نیست.»

کتاب کتابی که آرزو می کنید والدینتان خوانده بودند

دسته بندی های کتابی که آرزو می کنید والدینتان خوانده بودند