کتاب من بد نیستم!

The Bad Seed
کد کتاب : 22875
مترجم :
شابک : 978-6004624695
قطع : رحلی
تعداد صفحه : 39
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 29 خرداد

معرفی کتاب من بد نیستم! اثر جوری جان

گاهی اوقات تجربه ها و اتفاق های ناخوشایند زندگی، احساسات بدی توی دل ما به جا می ذاره؛ و ما این احساسات رو شبیه یه بار سنگین با خودمون این طرف و اون طرف می کشیم و اگر حواسمون به خودمون نباشه با این احساسات بد به دیگران هم آسیب می زنیم.
مثل تخمه ی داستان «من بد نیستم» که یه زمانی روی یه آفتاب گردون زندگی می کرد، اما نه تنها از آفتاب گردون جداش کردند، بلکه چیزی نمونده تا بخورنش!
حالا تخمه ی داستان از این اتفاق احساس خشم و نفرت زیادی تو دلش داره و هر کار بدی از دستش بربیاد انجام می ده تا دیگران رو ناراحت کنه!
دیگه شده یه تخمه ی قلدر که سر چیزهای پیش پاافتاده دروغ می گه، هیچ وقت صف رو رعایت نمی کنه و ...
داستان «من بد نیستم» رفتارهای ناپسند تو اجتماع رو به تصویر می کشه و تاثیری که این رفتارها روی خودمون و دیگران می ذارند.
این کتاب با زبان خیلی ساده و تصویرهای دوست داشتنی به ما نشون می ده که خوب یا بد بودن نسبیه و اگه تصمیم بگیریم رفتارها و خصوصیت های فردی مون رو تغییر بدیم، با تلاش کردن و گذر زمان می تونیم به کسی تبدیل بشیم که دوست داریم باشیم.
«جوری جان» نویسنده ی مجموعه ی پرطرفدار دوتا خفن هم هست. این نویسنده ی باحال و خوش ذوق تا الان جایزه های زیادی برده و خیلی وقت ها کتاب هاش حسابی پرفروش می شه.

کتاب من بد نیستم!

جوری جان
جوری جان، نویسنده ی آمریکایی کتاب های کودک است. جان در کالیفرنیا به دنیا آمد. او در زمره ی پرفروش ترین نویسندگان نیویورک تایمز قرار دارد و جوایز ادبی معتبری در کارنامه ی او دیده می شود.