کتاب غلبه بر شیطان

Outwitting the Devil
کد کتاب : 23956
مترجم : پوپک گل بالا
شابک : 978-6002535115
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 240
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2011
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 22 تیر

معرفی کتاب غلبه بر شیطان اثر ناپلئون هیل

کمی پس از چاپ و فروش بی سابقۀ کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید»، ناپلئون هیل پرده از این موضوع برداشت که رمز شیطان را گشوده و او را به فاش کردن اسرارش واداشته است. دست نوشته های حاصل از آن مباحثه -غلبه بر شیطان- بسیار بحث برانگیز شد و به همین دلیل این دست نوشته ها تا بیش از هفتاد سال مخفی ماند. اکنون شارون لچتر، این کتاب مهم را به همراه حاشیه نویسی ها و ویرایش هایی که انجام داده، در اختیار مخاطبان امروز قرار داده است.
هیل به کمک توانایی افسانه ای خود در کشف ریشۀ استعداد بشری و برای شناسایی بزرگ ترین موانع دستیابی انسان به اهداف شخصی اش، به عمق این موانع (ترس، تعلل، خشم و حسادت) رفته است.
هیل در این کتاب، هفت اصل نیکی را برای ما آشکار می کند که به ما فرصت می دهند بر آن موانع غلبه کنیم.

کتاب غلبه بر شیطان

ناپلئون هیل
ناپلئون هیل، زاده ی 26 اکتبر 1883 و درگذشته ی 8 نوامبر 1970، نویسنده ای آمریکایی و از پیشگامان ادبیات خودپروری بود.هیل در ویرجینیا به دنیا آمد و از همان دوران کودکی، به مطالعه و داستان نویسی علاقه مند بود. او در سیزده سالگی خبرنگار روزنامه ی ویرجینیا شد و با پولی که به دست می آورد، هزینه ی تحصیلش را پرداخت می کرد. هیل سپس به مدرسه ی حقوق رفت اما از عهده ی هزینه های آن برنیامد و به همین خاطر، زمان بیشتری را صرف فعالیت در روزنامه و کسب درآمد نمود. او در روزنامه با افرادی چون توماس ادیسون، الکسا...