کتاب کنسرت های شبانه

Night concerts
کد کتاب : 25877
شابک : 978-6229913918
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 80
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

معرفی کتاب کنسرت های شبانه اثر سعید کرامتی

سعید کرامتی را پیش تر بعنوان نویسنده در فضای مجازی می شناسیم.نویسنده ای که نوشته هایش کوتاه، پر مغز و روان است و جان کلام را در متعالی ترین کلمات بیان می دارد.

او اینک اولین کتاب خود را در کنسرت های شبانه روایت می کند! داستانی نیمه بلند و پیش برنده.

کنسرت های شبانه، روایت سرآغاز نت هایی از موسیق و آهنگ جهان اکنون است. داستان از کانون خاطرات نویسنده از خانواده، از وهم، از خیال یک عشق و حتی جهان دغدغه اش آغاز می شود و مخاطب را با کلمه به کلمه ی خود به جهان مصور خود می برد!
نویسنده با کلامی صمیمی، برنده و آغشته به حسرت؛ همه ی مهر و علاقه و دغدغه ی یک جوان آغشته به زمان جنون ایران؛[ جوان دهه ی شصت] و عاشق خانواده اش را روایت می کند.

این داستان نیمه بلند؛ سمفونی متعادلی است از کلمه، روایت و اندیشه؛ که ما را از دغدغه و نازک اندیشی نویسنده اش لبریز می کند.

کتاب کنسرت های شبانه

سعید کرامتی
سعید کرامتی در سال ۱۳۶۳ متولد شد. وی فارغ‌التحصیل رشته مهندسی عمران می‌باشد اما تحصیل در رشته‌ای دور از ادبیات نتوانست مانع از علاقه وی به نویسندگی شود. اولین کتاب وی با عنوان «کنسرت‌های شبانه» در سال ۱۳۹۹ به چاپ رسید. داستانی با کلامی صمیمی، بُرنده و آغشته به حسرت؛ همه‌ی مهر و علاقه و دغدغه‌ی یک جوانِ آغشته به زمانِ جنونِ ایران؛[ جوانِ دهه‌ی شصت] و عاشقِ خانواده‌اش را روایت می‌کند.سبک نگارش ساده وی آمیخته‌ای از نثر ساده و مصنوع می...
قسمت هایی از کتاب کنسرت های شبانه (لذت متن)
زمان اینجا گم شده، یا به تعبیری تقسیم بندی زمان روی این تخت معنای متعارف بیرون رو نداره. وقتی هر شب یه اجرا از گذشته ببینی، در حال غوطه ور بشی و در آینده مستغرق دیگه مرزهای زمانی دریده میشه. اینجا همیشه حال، شاید واسه همین هیچ زخمی تو زندگی من کهنه نمیشه.