کتاب سلام، من صفر هستم

Ciao, sono zero
داستان واقعی «هیچ »ی که میلیونها میلیون ارزش دارد
کد کتاب : 26842
مترجم : حسین ابوالقاسمی
شابک : 978-6000104146
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 80
سال انتشار شمسی : 1397
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب سلام، من صفر هستم اثر لوکا نوولی

سلام، من صفر هستم یکی از چهار عنوان مجموعه ای علمی است که انتشارات بریوسکی ایتالیا منتشر کرده است. سه جلد دیگر این مجموعه نیز با عناوین «سلام، من زمین هستم»، «سلام، من روبات هستم»، «سلام، من زمان هستم» چاپ شده اند. تصویرگری این مجموعه را هم خود نویسنده انجام داده است.
سلام، من صفر هستم داستان عجیب و واقعی اقای هیچ است و این که طور همین اقای هیچ به یک عدد سحرآمیز تبدیل شد و میلیون هاا میلیون ارزش پیدا کرد. این داستان از هندوستان شروع می شود و تا شرق و غرب دنیا پیش می رود. صفر در کنار برادر عزیزش، یک، می تواند نشانه همه اعداد دنیا باشد. این داستان علاوه بر این که اطلاعاتی درباره عدد صفر به بچه ها می دهد امید را هم در وجود آنان تقویت می کند و به خصوص برای بچه هایی که توانایی های خود را دست کم می گیرند بسیار الهام بخش و تاثیرگذار است.

کتاب سلام، من صفر هستم

لوکا نوولی
لوکا نوولی (زاده 7 اکتبر 1947) کاریکاتوریست و نویسنده ایتالیایی است.نوولی که در میلان به دنیا آمد، در زراعت فارغ التحصیل شد و اولین نوارهای خود را در سال 1967 برای برخی از انتشارات دانشگاه شروع کرد. وی اولین کار حرفه ای خود را در سال 1971 با مجموعه طنزهای تاریخچه، که در مجله یورا منتشر شده بود، انجام داد و اندکی بعد، کمیک استریپ موفق Gli Edenisti را ایجاد کرد، که در روزنامه های Gazzetta di Parma و Il Messaggero و در مجله Pardon منتشر شد. در سال 1974 او بهترین اثر شناخته شده خود، طنز استری ایل...