کتاب زیبای بی رحم

Cruel Beauty
کد کتاب : 28075
مترجم :
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 288
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 20 مرداد

معرفی کتاب زیبای بی رحم اثر روزاموند هاج

در توضیحات کتاب زیبای بی رحم اثر اثر رزاموند هودج آمده است:

نیکس از هنگام تولد، به خاطر معامله احمقانه پدرش نامزد حاکم شیطانی سرزمین خود شده و از همان موقع برای کشتن او آموزش دیده بود.
نیکس انتخابی به جز انجام وظیفه اش نداشت. از خانواده خود به خاطر اینکه هیچ وقت تلاش نکردند تا او را نجات دهند و از خود به خاطر اینکه می خواست از سرنوشتش فرار کند، متنفر بود. بااین حال در تولد هفده سالگی اش تمام چیزهایی را که تا به آن زمان می شناخت رها کرد تا با ایگنیفکس قدرتمند و نامیرا ازدواج کند. نقشه اش چه بود؟ او را شیفته کند، قلعه فریبنده اش را نابود کند و نفرین نه صدساله ای که روی مردمش گذاشته را بشکند.
اما ایگنیفکس آن چیزی نیست که نیکس انتظارش را دارد. لرد عجیب غریب و جذاب او را شیفته و قلعه اش که مانند هزارتوی متغیری از اتاق های جادویی ست او را مجذوب می کند.
هنگامی که نیکس با کشف رازهای ایگنیفکس به دنبال راهی برای آزاد کردن سرزمینش است، درمی یابد که خود ناخواسته جذب او شده. حتی اگر بتواند دشمن قسم خورده اش را دوست بدارد، چگونه می تواند از وظیفه اش برای کشتن او امتناع کند؟ با گذشت زمان، نیکس باید تصمیم بگیرد که چه چیزی مهم تر است: آینده سرزمینش یا مردی که هیچ وقت قرار نبود دوست داشته باشد.

کتاب زیبای بی رحم