کتاب قدرت لطف خداوند

The Power of Favor
(نیرویی که شما را به ورای آرزوهایتان می برد)
کد کتاب : 30355
مترجم :
شابک : 978-6226829182
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 224
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 6
زودترین زمان ارسال : 15 آذر

قدرت فیض
The Power of Favor
کد کتاب : 33460
مترجم :
شابک : 978-6222201487
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 280
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 15 آذر

سطح جدیدی از سرنوشت
The Power of Favor
کد کتاب : 60138
مترجم :
شابک : 978-6004680868
قطع : پالتویی
تعداد صفحه : 296
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 15 آذر

قدرت لطف الهی
The Power of Favor
نیرویی که تو را به جایگاهی می رساند که به تنهایی نمی توانی به آن برسی
کد کتاب : 109345
مترجم :
شابک : 978-6229879673
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 224
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 15 آذر

معرفی کتاب قدرت لطف خداوند اثر جول اوستین

کتاب قدرت لطف خداوند (نیرویی که شما را به ورای آرزوهایتان می برد) نوشته ی جول اوستین نویسنده ی انگیزشی است که تا کنون ده ها کتاب در مورد قدرت فکر ، زندگی بهتر و ایمان به خداوند نوشته است.
در این کتاب بیاموزید که چگونه عشق خداوند به زندگی شما تحقق و تکامل می بخشد. این کتاب نشاط آور ایده آل برای هر کسی که مصمم است موفقیت و الهام معنوی را پیدا کند.
خدا به شما کمک می کند آنچه را که به تنهایی قادر به مدیریت آن نیستید به انجام برسانید. با برکت او ، شما در میان جمعیت برجسته می شوید و وقفه هایی در میانه ی کارتان به دست می آورید که لیاقت آن را ندارید. مزامیر گفت: "لطف خدا مانند سپر ما را احاطه کرده است." این بدان معناست که هر کجا که بروید ، یک مزیت ، یک قدرت الهی و یک کلید برای گشودن درهای مناسب خودتان را دارید. با تشویق جول خواهید دید که چگونه خیر خدا هر روز شما را در زندگی تان به پله ها و مراحل بالا می برد. او می خواهد شما به سطوح جدیدی از تحقق اهداف در زندگی ، افرایش شادی ، ارتقای سطح زندگی، ، و نیز سطوح جدیدی از پیروزی برسید. او شما را فراخوانده است ، شما از دیگران جدا شده اید و برای داشتن یک زندگی متمایز مورد علاقه انتخاب شده اید.
وقتی متوجه شوید که برای لطف خداوند انتخاب شده اید ، نیروی لطف او را احساس خواهید کرد و بر چالش هایی غلبه خواهید کرد که نمی توانید به تنهایی با آنها روبرو شوید.

کتاب قدرت لطف خداوند

جول اوستین
جول اسکات اوستین که در ۵ مارس ۱۹۶۳ به دنیا آمده است یک واعظ، کشیش تلویزیونی، نویسنده و کشیش ارشد در کلیسای لیک وود است. این کلیسا بزرگترین کلیسای پروتستان در شهر هیوستن ایالت تگزاس آمریکاست.خطابه های تلویزیونی او توسط بیش از ۷ میلیون بیننده در هفته و بیشتر از ۲۰ میلیون نفر در ماه در بیش از ۱۰۰ کشور دیده می شود.او نویسنده هفت کتاب پر فروش نیویورک تایمز است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می شناسند.اوستین در سایتش، خود را متعهد به کمک به مردم در تمام حوزه های زندگی که عشق بدون قید...
قسمت هایی از کتاب قدرت لطف خداوند (لذت متن)
من زوجی را می شناسم که قصد خرید خانه در ایالت دیگری را داشتند. آن ها در محله ای خاص در جستجوی خانه ی مورد علاقه شان بودند اما هرقت که قدمی برای پیدا کردن خانه برمی داشتند، حس بدی به آن ها دست می داد. پس از چندین ماه، خانه ی بزرگی در حاشیه ی شهر پیدا کردند. طبیعتا، در محله بودن می توانست سرمایه گذاری بهتری باشد. ارزش خانه بالاتر بود. با اینکه آن ها قدرت خرید خانه در محله را داشتند اما خانه ای که خارج از محله بود را انتخاب کردند چون در محله احساس آرامش نمی کردند

اشعیای نبی گفت: «خداوند به گنج های پنهان آگاه است» آیا دلیلش را می دانی؟ چون خودش آن گنج ها را مخفی کرده است. او منبع اصلی، خالق و خداوند بلند مرتبه است. شاید الان چیزی جاری نشود اما خداوند جای همه ی گنج ها را می داند. شاید باعث نشود که نفت پیدا کنی اما می تواند ایده ای در ذهنت قرار دهد که تو را به مرحله ی بالاتری پرتاب کند. همانطور که هنگام به دست آوردن ساختمان مرکز کامپک به ما لطف کرد، می تواند کسی را سر راهتان قرار دهد تا شما را به رویایی ناممکن برساند. او نه تنها از نیاز فعلی شما با خبر است بلکه نیازهای آینده تان را نیز می داند.