کتاب جنگل سحرآمیز

Enchanted Forest
(سفری عجیب در کتاب رنگ آمیزی)
کد کتاب : 30668
مترجم :
شابک : 978-6001182334
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 96
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3

معرفی کتاب جنگل سحرآمیز اثر جوانا بسفورد

زندگی با حضور رنگ ها جان می گیرد و خود را به انسان عرضه می کند. رنگ ها انتقال دهنده ی احساسات و بیانگر ناراحتی ها و شادی های ما هستند و نوعی نیروی شفابخش و درمانی را در درون خود پنهان کرده اند. از این رو رنگ آمیزی با ایجاد تعادل روحی در افراد و به دنبال آن دورسازی تنش ها سلامت روان را منجر می شود.
خالق کتاب پیش رو با توجه به نقش و تاثیرات مهم رنگ آمیزی بر سلامت انسان مجموعه ای از تصویر های زیبای برگرفته از طبیعت روح بخش جنگل را گرد هم آورده است و با تشویق مخاطب به رنگ آمیزی حیوانات و گیاهان عجیب، تخیلات او را به سیر و سفر در این جنگل سحرآمیز وامی دارد. این تماس با نقاشی و رنگ آمیزی، میان جسم، فکر و احساس مخاطب هماهنگی ایجاد می کند و با تخلیه انرژی های منفی او را به آرامش روح و روان می رساند.
موجودات بزرگ و کوچکی در صفحات کتاب مخفی شده اند، آیا می توانید آن ها را پیدا کنید؟

کتاب جنگل سحرآمیز

جوانا بسفورد
جوانا بسفورد (Johanna Basford) (متولد 1983) تصویرگر اسکاتلندی است. تصاویر او به صورت دستی، عمدتا به رنگ سیاه و سفید، با مداد و قلم ساخته شده است. کارهای بسفورد را می توان در محصولاتی مانند کتاب های رنگ آمیزی، کاغذ دیواری، برچسب های آبجو و حتی خال کوبی یافت. گفته می شود که او پیشگام در کتاب رنگ آمیزی بزرگسالان است.جوانا بسفورد در سال 1983 در اسکاتلند بدنیا آمد و در مزرعه ماهی پدر و مادرش در آوچناگات در آبردینشر بزرگ شد. وی در سال 2005 از دانشکده هنر و طراحی جردن استون (DJCAD) در داندی فارغ الت...