کتاب دعوت به مسئولیت پذیری

Invitation to Responsibility
(فرآیند گام به گام واقعیت درمانی)
کد کتاب : 30789
شابک : 978-6007152072
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 280
سال انتشار شمسی : 1399
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 10 آبان

معرفی کتاب دعوت به مسئولیت پذیری اثر علی صاحبی

هدف این کتاب فراهم آوردن یک راهنمای عملی گام به گام، روش مشاوره بر اساس تئوری انتخاب و واقعیت درمانی است. به طوری که خواننده بتواند آن را در رابطه درمانی خود به سادگی به کار ببرد.
این کتاب برای مشاوران، روان شناسان، روان پزشکان، متخصصان بهداشت و سلامت روانی، والدین، معلمان، مدیران و تمام کسانی که خواهان رابطه رضایتمندی با اطرافیان و عزیزان خود هستند، سودمند خواهد بود.
این کتاب به خوانندگان محترم پیشنهاد داده تا ایده هایش را بیازمایند، اگر در زندگی و کارشان مفید و سودمند بود، آن گاه آن را با مراجعان، دانش آموزان، کارکنان یا همسر خود نیز به کار گیرند.

کتاب دعوت به مسئولیت پذیری

علی صاحبی
دکتر علی صاحبی به سال 1343 در گرگان متولد شد. دورۀ کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه تهران گذراند. در سال 1375 در رشتۀ روان شناسی بالینی از دانشگاه نیوساوت ولز سیدنی درجه دکتری گرفت و در 1377 به دریافت درجۀ فوق دکترا در اختلالات وسواس از کلینیک اختلالات اضطرابی دانشگاه سیدنی نایل آمد.دوره های رسمی «شناخت درمانی» را زیر نظر آلبرت آلیس گذراند و گواهی رسمی «طرح واره درمانی» را از جفری یانگ گرفت.مدت هشت سال به عنوان استاد روان شناسی بالینی در دانشگاه فردوسی مشهد فعالیت کرد.در سال 2006 به...
دسته بندی های کتاب دعوت به مسئولیت پذیری