کتاب با من زندگی کن

Ba Man Zendegi Kon
بولت ژورنال
کد کتاب : 38147
شابک : 978-6229677933
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 172
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 19
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب با من زندگی کن اثر حسین قاسم زاده

"با من زندگی کن" یکی از جدیدترین بولت ژورنال های طراحی شده به وسیله ی "حسین قاسم زاده" که می تواند در ابعاد مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. به طور کلی اگر بخواهیم بیشتر راجع به بولت ژورنال بدانیم، می توانیم به این تعریف رجوع کنیم که بولت ژورنال یک شیوه برنامه ریزی نظام مند است که به دلایل متعددی، از باقی متدهای برنامه ریزی بیشتر مفید واقع شده و همین امر، جذابیت بولت ژورنال را در میان مخاطبان افزایش داده است.
"حسین قاسم زاده" در بولت ژورنال "با من زندگی کن"، یک سیستم برنامه ریزی نوین را ارائه می کند که همراه با برنامه ریزی دستی روی کاغذ، و با بهره گیری از به روز ترین و دقیق ترین جداول و فرمول هایی که در دنیا مورد پذیرش واقع شده اند، این اثر را به یک ابزار کاربردی پرطرفدار تبدیل کرده است. "با من زندگی کن" می تواند برای هر کاری مورد استفاده قرار بگیرد! چه وسیله ای برای تهیه لیست کارها، چه دفتر خاطرات روزانه و چه ثبت لحظات ارزشمندی که نیاز به یک جای مناسب برای حفظ شدن و یادآوری دارند. "با من زندگی کن" در زمره ی بولت ژورنال هایی است که می تواند سریعا سبک زندگی فرد را دگرگون کند و استانداردهای او را تغییر دارد. این بولت ژورنال بی نظیر، می تواند برای آموزش و یا حتی کسب و کار نیز مورد استفاده قرار بگیرد و مخاطب می تواند بعد از مدت زمان کوتاهی، بازدهی استفاده از این محصول خلاقانه را به چشم خود ببیند. "با من زندگی کن" کاملا قابل شخصی سازی است و علاوه بر استفاده های فردی و شخصی، می تواند در ابعاد سازمانی نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

کتاب با من زندگی کن

حسین قاسم زاده
حسین قاسم زاده متولد سال ۱۳۶۳ در اصفهان است. وی در سن ۱۶ سالگی شروع به فعالیت در شرکت پویا پژوه و پس از آن مدیریت بخش تبلیغات و بازاریابی الکترونیک مرکز کارآفرینی دانشگاه اصفهان را به عهده گرفت. ایشان در سال ۱۳۸۶ رسما مرکز توسعه و کسب و کاری با نام رهنج را تاسیس نمود و تا به امروز در آن مجموعه با ایده و ابتکار در زمینه کسب و کار و تبلیغات فعالیت میکند.