کتاب پیرانزی

Piranesi
کد کتاب : 39950
مترجم :
شابک : 978-6227314168
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 221
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

نامزد جایزه کتاب کوستا سال 2020

نامزد جایزه بهترین داستان فانتزی گودریدز سال 2020

معرفی کتاب پیرانزی اثر سوزانا کلارک

خانه پیرانسی یک ساختمان معمولی نیست: اتاقهای آن بی نهایت زیاد است ، راهروهای آن بی پایان است ، دیوارهای آن با هزاران هزار مجسمه پوشانده شده است.
هرکدام متفاوت از بقیه که می توانند منحصرا شما را شوکه کنند.
باید بدانید که در هزارتوی سالن ها اقیانوسی زندانی شده است. موج ها و رعد و برق ها از راه می رسند. اتاق ها در یک لحظه پر از سیلاب می شوند. اما پیرانسی نمی ترسد. او قانون جزر و مد را می فهمد.

یک نفر دیگر در خانه وجود دارد - مردی به نام The Other ، که هفته ای دو بار به پیرانزی مراجعه می کند و برای تحقیق در مورد یک دانش بزرگ و مخفی درخواست کمک کرده است. اما همانطور که پیرانسی در حال کاوش است ، شواهد مربوط به شخص دیگری ظاهر می شود و یک حقیقت وحشتناک شروع به آشکار شدن می کند و دنیایی فراتر از آنچه پیرانزی همیشه می شناخته است ، آشکار می شود.
سوزانا کلارک در سال 1959 در ناتینگهام متولد شد. کودکی عشایری خود را در شهرهای شمالی انگلیس و اسکاتلند سپری کرد. وی در کالج سنت هیلدا ، آکسفورد تحصیل کرده و در زمینه های مختلف انتشارات غیر داستانی از جمله گوردون فریزر و کوارتو کار کرده است. در سال 1990 ، وی لندن را ترک کرد و به تورین رفت تا به مدیران تحت فشار شرکت موتور فیات انگلیسی آموزش دهد. سال بعد وی در بیلبائو انگلیسی تدریس کرد...

کتاب پیرانزی

سوزانا کلارک
سوزانا کلارک، زاده ی 1 نوامبر ۱۹۵۹، نویسنده ی انگلیسی است. او به خاطر مأموریت های پدر، دوران کودکی را در شهرهای مختلف شمال انگلستان و اسکاتلند گذراند و از خواندن کتاب های سر آرتور کانن دویل، چارلز دیکنز و جین آستن لذت می برد. سوزانا مدرک کارشناسی اش در رشته های فلسفه، سیاست و اقتصاد را از کالج سنت هیلدا دریافت کرد.او را بیشتر به خاطر کتاب «جاناتان استرنج و آقای نورل» می شناسند که در سال ۲۰۰۵ جایزه ی هوگو بهترین رمان را دریافت کرد. کلارک کار بر روی این کتاب را که در سبک «تاریخ متفاوت» نوشته شد...