کتاب مجموعه کامل ماجراهای تن تن

The Adventures of Tintin
4 جلدی
کد کتاب : 4047
مترجم :
شابک : 9780000060105
قطع : رحلی
تعداد صفحه : 1536
سال انتشار شمسی : 1400
نوع جلد : زرکوب
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : ---
تعداد جلد : 4

معرفی کتاب مجموعه کامل ماجراهای تن تن اثر هرژه

ماجراهای تن تن و میلو درباره اتفاقاتی است که برای یک خبرنگار کنجکاو و زیرک و سگش میلو می افتد. وی در این ماجراها ضمن حل معماهای پیچیده، دوستانی نیز پیدا می کند که در قسمت های مختلف به داد تن تن می رسند. دوست همیشه همراه تن تن در این ماجرا ناخدا هادوک است که پس از آشنایی با تن تن تقریبا در تمام ماجراها همراه تن تن بوده است…فیلم بلند مدت استیون اسپیلبرگ و پیتر جکسون که بر اساس طنزهای اصلی "تن تن" نوشته هرژه ساخته شده است، شخصیت های داستان های ماجراهای تن تن، شامل کاپتان هادوک، بازرس تامپسون و نیلو به خوبی هر چه تمام شخصیت پردازی شده اند.

کتاب مجموعه کامل ماجراهای تن تن

هرژه
ژرژ پروسپر رمی، زاده ی ۲۲ مه ۱۹۰۷ و درگذشته ی ۳ مارس ۱۹۸۳، نویسنده و کاریکاتوریست بلژیکی بود که بیشتر به خاطر خلق ماجراهای تن تن مشهور است. این اثر مشهورترین اثر کمیک (داستان مصور) در تمام تاریخ و به ویژه در تاریخ اروپا است و به خاطر آن نام هرژه (ارژه) در سال ۲۰۰۳ به تالار مشاهیر کتاب های کمیک اضافه شد.هرژه، که در سال ۱۹۰۷ متولد شده بود، آموزش رسمی هنری ندیده بود، ولی پس از ترک مدرسه، ابتدا به عنوان گرافیست شروع به کار کرد و به دنبال آن از سال ۱۹۲۹ تا هنگام مرگش در سال ۱۹۸۳ به خلق ماجراهای تن...
نکوداشت های کتاب مجموعه کامل ماجراهای تن تن
یک کتاب عالی. ایادآور خاطرات کودکی برای زمانی که دنیای تن تن را کشف کردم!
Goodreads Review

ماجراهای جالب و هیجان انگیز به خوبی نوشته شده اند و به زیبایی طراحی شده اند. هر هوادار طنزهای کلاسیک، باید این مجموعه را بخواند.
Amazon Review

قسمت هایی از کتاب مجموعه کامل ماجراهای تن تن (لذت متن)
کاپیتان هادوک: " می دانی چه می کنی، درست است؟" تن تن: "راحت باش! من یک بار با یک خلبان مصاحبه کردم!"

""تامسون: "حیاط بزرگ اسکاتلند! فوق العاده است!" تن تن: "چی؟" تامسون: "تخفیف ورثینگتون برای فروش نصف قیمت کلاه های بولدر!" بازرس تامپسون: "واقعا تامسون!" (کاغذ را می گیرد) "الان وقتش نیست!! ..." تن تن و تامسون: "این چیه؟" بازرس تامپسون: "نیشکرها نیز نصف قیمت هستند!"" "تن تن: "شما چه کار کرده اید؟" کاپیتان هادوک: "من آتش نقطه ای روشن کردم ..." تن تن: "در یک قایق؟" (انفجار بزرگ) "خوب، مشکل بزرگی پیدا کردیم!"