کتاب بازاریابی از صفر تا صد

Marketing 101
کد کتاب : 52504
مترجم :
شابک : 978-9642614707
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 350
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2006
نوع جلد : سلفونی
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 3 مهر

معرفی کتاب بازاریابی از صفر تا صد اثر دان سکستون

کتاب بازاریابی از صفر تا صد برای آن دسته از کارآفرینان، رهبران کسب‌ و کار، و مدیرانی که فاقد مدرک MBA هستند، تبیین روزآمدی از بهترین نظرات و موثرترین تدابیر (تاکتیک ها) در بازاریابی فراهم می‌آورد. این راهنمای عملی در کسب‌ و کار با دروسی از یک استاد ممتاز بازاریابی، تمام مبانی یک مدرک MBA در بازاریابی را پوشش می‌دهد. بی آنکه ناچار باشید مبالغ هنگفتی پول و ساعات بی‌شماری را صرف آنها کنید.
دان سکستون، خالق این اثر که بیش از سی و پنج سال است در دانشگاه کلمبیا بازاریابی تدریس می‌کند، اینک تجربه گران بهای یک عمر خود را با شما به اشتراک می‌گذارد. هر فصل کوتاه این کتاب بر یک فکر کلیدی بازاریابی متمرکز می‌شود و آن را به شیوه‌ای ساده و قابل فهم و آکادمیک با مثال ها و تمرین هایی که نحوۀ عمل آن فکر را نشان می‌دهند، می‌کاود. برای اتخاذ تصمیم های کلیدی بازاریابی، نویسنده از همان فرمول هایی سود می‌جوید که شرکت های بزرگ حاضرند برای آموختن آن ها به کارکنانشان مبالغ هنگفتی پول پرداخت کنند.
در این کتاب می خوانیم:
۱- چگونه یک راهبرد بازاریابی نیرومند تدوین کنیم؟
۲- درک رقبا
۳- خلق ارزشمندترین دارائی: نام تجاری
۴- بازاریابی پارتیزانی
۵- تحلیل مالی برای اتخاذ تصمیمات هوشمندانۀ بازاریابی

کتاب بازاریابی از صفر تا صد

دان سکستون
دانسکستون استاد تجارت در دانشگاه کلمبیا و اصل The Arrow Group ، Ltd. ، یک شرکت مشاوره و آموزش بازاریابی است که مشتریان آن شامل GE ، Citigroup ، IBM و Pfizer و بسیاری دیگر هستند. وی بیش از 35 سال در کلمبیا تدریس کرده است ، دریافت کننده جایزه آموزش برجسته مدرسه کسب و کار است و مقالات زیادی را در زمینه بازاریابی و مارک تجاری نوشت. او اغلب در رسانه های برجسته ای مانند نیویورک تایمز ، هفته تجارت و روزنامه اقتصادی چین از پکن نقل قول می شود.