کتاب دختری با ذهن قدرتمند

My Strong Mind
(داستانی درباره ی پرورش تاب آوری)
کد کتاب : 57589
مترجم :
شابک : 978-6009890750
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 32
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 6
زودترین زمان ارسال : 12 تیر

معرفی کتاب دختری با ذهن قدرتمند اثر نیلس فان هوف

کیت، دختری شاد و ورزشکار است.او در مدرسه دانش‌ آموزی موفق است و دوستان زیادی دارد.
اما مثل هر دختری، گاهی در خانه و مدرسه با موقعیت ‌هایی سخت و دشوار روبه رو می شود...
بیایید ببینیم که کیت چه‌طور با ذهنی قوی و نگاهی مثبت،از پس چالش ‌ها و مشکلات روزانه ‌اش برمی آید.
اگر می‌خواهید به کودکان خود اعتماد به نفس(Confidence)، انعطاف‌پذیری(Resilience) و مثبت‌اندیشی(Positive Mindset) یاد بدهید، « دختری با ذهن قدرتمند» را برای آنها بخوانید. با خواندن این کتاب کودک شما با روش‌های توانمندی ذهن آشنا می‌شود.
دختر داستان ما با همان موقعیت‌هایی روبرو می‌شود که کودکان امروزی به صورت روزمره با آن مواجه می‌شوند: به‌موقع حاضر شدن، چرخ‌وفلک‌زدن یا انجام هر حرکت ورزشی دیگر، صحبت‌کردن میان جمع و بسکتبال‌ بازی‌کردن
اما کیت از تکنیک‌های تاب‌آوری مانند هدف‌گذاری(Goal setting)، زمزمه‌ی مثبت‌درونی(Positive Self-talk)، پذیرش شکست در مسیر یادگیری، تجسم و تصور یک مشکل، تمرین‌های تنفسی یا ذهن‌آگاهی (Mindfulness Exercise)، قدرشناسی (Gratitude) و تمرکز حواس‌ استفاده می‌کند.این روش‌ها با بیانی ساده، روان و کاربردی در کتاب آموزش داده‌اند. «دختری با ذهن قدرتمند» می‌تواند سرآغاز مسیری برای پرورش ذهنی قدرتمند کودکتان باشد تا با نگرش مثبت مشکلات روزمره‌ی خود را حل‌و‌فصل کنند و زمینه‌ساز گفت‎وگویی مثبت بین کودکان و والدین درباره‌ی اهمیت ذهن قدتمند شود.

کتاب دختری با ذهن قدرتمند

نیلس فان هوف
نیلسفان هوف پدر دو دختر است و با همسرش در ملبورن استرالیا زندگی می کند. او مدافع و نویسنده سختی روانی است. او امیدوار است با کتاب های خود بتواند تغییر مثبتی ایجاد کند ، گفتگو را ارتقا دهد و به کودکان در یادگیری اعتماد به نفس ، تاب آوری و طرز فکر مثبت کمک کند.