مخمصه

Caught

  • قیمت : ۲۷,۰۰۰ تومان
  • قیمت برای شما : ۲۱,۶۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود

معرفی کتاب مخمصه اثر هارلن کوبن

گزارشگری به نام وندی تاینز با نشان دادن و برملا کردن نام متجاوزین جنسی در برنامه ای تلویزیونی، توانسته نام و آوازه ای برای خود دست و پا کند. اما زمانی که یک فعال اجتماعی به نام دن مرسر در دام او می افتد، وندی درگیر ماجرایی آن چنان پیچیده می شود که هیچ وقت تصورش را هم نمی کرد. دن، مظنون پرونده ی ناپدید شدن دختری 17 ساله و اهل نیوجرسی شده است. پیامدهای شوکه کننده ی این پرونده باعث می شود که وندی در مورد توانایی اش در تشخیص انگیزه های اطرافیانش به شک بیفتد و با ماهیت واقعی جرم، اندوه و ظرفیت خودش برای بخشیدن، مواجه شود.

کتاب مخمصه


ویژگی ها کتاب مخمصه

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

مشخصات کتاب مخمصه
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-600-182-153-0
تعداد صفحه :456
سال انتشار شمسی :1394
سال انتشار میلادی :2010
سری چاپ :1
بیشتر بخوانید

داستان های معمایی و تریلر، قلمرو هیجان و تعلیق

این دسته از کتاب ها، ضربان قلب مخاطب را به بازی می گیرند و هیجان و احساس ورود به دنیایی جدید را برای او به ارمغان می آورند.

نکوداشت های کتاب مخمصه
Complex and intricate. Don't escape, get Caught.
پیچیده و پرجزئیات. فرار نکنید و در مخمصه ی این کتاب گرفتار شوید.
Library Journal Library Journal

This is Harlan Coben at his best.
اثری از هارلن کوبن در اوج توانایی های خود.
Huffington Post

A tour de force of storytelling.
موفقیتی در داستان سرایی.
Washington Post Washington Post

بخش هایی از کتاب مخمصه (لذت متن)
نبوغ، یک جور بلا است. من آن را اینگونه می بینم. بعضی آدم ها فکر می کنند افراد نابغه، به گونه ای دنیا را درک می کنند که ما نمی توانیم. آن ها دنیا را به شکلی که واقعا هست، می بینند و آن واقعیت، آن قدر ناگوار است که عقلشان را از دست می دهند.

برای زمان کوتاهی از آن ها متنفر بودم. اما خوب که بهش فکر کنی، می بینی هیچ فایده ای ندارد. ادامه دادن تنفر، خیلی هزینه بر است می دانی، باعث می شود تمرکزت بر چیزی که اهمیت دارد را از دست بدهی.

"غم، ویرانگر است و شیره ی جان را می کشد. اما غم به دوستان[حتی نزدیکترین شان]فقط سر می زند در حالی که مدت زمان بسیار بیشتری، شاید تا ابد، در کنار خانواده باقی می ماند."