کتاب مخمصه

Caught
کد کتاب : 576
مترجم :
شابک : 978-600-182-153-0
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 456
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2010
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : ---

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

معرفی کتاب مخمصه اثر هارلن کوبن

گزارشگری به نام وندی تاینز با نشان دادن و برملا کردن نام متجاوزین جنسی در برنامه ای تلویزیونی، توانسته نام و آوازه ای برای خود دست و پا کند. اما زمانی که یک فعال اجتماعی به نام دن مرسر در دام او می افتد، وندی درگیر ماجرایی آن چنان پیچیده می شود که هیچ وقت تصورش را هم نمی کرد. دن، مظنون پرونده ی ناپدید شدن دختری 17 ساله و اهل نیوجرسی شده است. پیامدهای شوکه کننده ی این پرونده باعث می شود که وندی در مورد توانایی اش در تشخیص انگیزه های اطرافیانش به شک بیفتد و با ماهیت واقعی جرم، اندوه و ظرفیت خودش برای بخشیدن، مواجه شود.

کتاب مخمصه

هارلن کوبن
هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با تحصیل در رشته ی علوم سیاسی، به همراه دن براون، عضو انجمن دانشگاهی سای اوپسیلون بود.او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، در شرکت گردشگری پدربزرگش مشغول به کار شد.کوبن در سال آخر دانشگاه متوجه علاقه ی خود به نویسندگی شد. اولین کتاب او در 26سالگی انتشار یافت و رمان های بعدی او با موفقیت همراه شدند.هارلن کوبن به همراه همسر و چهار فرزندشان در ریجوود نی...
نکوداشت های کتاب مخمصه
Complex and intricate. Don't escape, get Caught.
پیچیده و پرجزئیات. فرار نکنید و در مخمصه ی این کتاب گرفتار شوید.
Library Journal Library Journal

This is Harlan Coben at his best.
اثری از هارلن کوبن در اوج توانایی های خود.
Huffington Post

A tour de force of storytelling.
موفقیتی در داستان سرایی.
Washington Post Washington Post

قسمت هایی از کتاب مخمصه (لذت متن)
نبوغ، یک جور بلا است. من آن را اینگونه می بینم. بعضی آدم ها فکر می کنند افراد نابغه، به گونه ای دنیا را درک می کنند که ما نمی توانیم. آن ها دنیا را به شکلی که واقعا هست، می بینند و آن واقعیت، آن قدر ناگوار است که عقلشان را از دست می دهند.

برای زمان کوتاهی از آن ها متنفر بودم. اما خوب که بهش فکر کنی، می بینی هیچ فایده ای ندارد. ادامه دادن تنفر، خیلی هزینه بر است می دانی، باعث می شود تمرکزت بر چیزی که اهمیت دارد را از دست بدهی.

"غم، ویرانگر است و شیره ی جان را می کشد. اما غم به دوستان[حتی نزدیکترین شان]فقط سر می زند در حالی که مدت زمان بسیار بیشتری، شاید تا ابد، در کنار خانواده باقی می ماند."