کتاب شش سال

Six Years
کد کتاب : 580
مترجم :
شابک : 978-600-182-105-9
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 400
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : سلفونی
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 13 آذر

پرفروش ترین های نیویورک تایمز

معرفی کتاب شش سال اثر هارلن کوبن

از زمانی که جیک فیشر، ازدواج عشق زندگی اش، ناتالی، را با مردی دیگری مشاهده کرد، شش سال می گذرد. جیک در این شش سال، با پرت کردن حواس خود با کار تدریس در دانشگاه، غم و اندوه قلب شکسته اش را از دیگران پنهان کرد و از فکر و خیال زندگی ناتالی با همسر جدیدش، تاد، عذاب های زیادی کشید. اما شش سال، اصلاً برای فرو نشاندن احساسات فروزان جیک کافی نبوده است. زمانی که جیک با آگهی ترحیم تاد رو به رو می شود، نمی تواند جلوی خودش را بگیرد و به مراسم خاک سپاری او می رود. او در آن جا نیم نگاهی به همسر تاد می اندازد اما آن زن، ناتالی نیست. همزمان با جست و جوی جیک برای فهمیدن حقیقت، خاطرات کاملاً واضح او از ناتالی، شروع به تغییر می کنند. دوستان مشترک آن ها نیز در دسترس نیستند یا این که جیک را به خاطر نمی آورند. به نظر می رسد که سال هاست که هیچ کس ناتالی را ندیده است. خیلی زود، جست و جوی جیک برای یافتن زنی که قلبش را شکست، او را وارد ماجرایی اسرارآمیز و فوق العاده خطرناک می کند.

کتاب شش سال

هارلن کوبن
هارلن کوبن، زاده ی 4 ژانویه ی 1962، نویسنده ی آمریکایی رمان های معمایی و تریلر است.کوبن در خانواده ای یهودی در نیوجرسی چشم به جهان گشود. او همزمان با تحصیل در رشته ی علوم سیاسی، به همراه دن براون، عضو انجمن دانشگاهی سای اوپسیلون بود.او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، در شرکت گردشگری پدربزرگش مشغول به کار شد.کوبن در سال آخر دانشگاه متوجه علاقه ی خود به نویسندگی شد. اولین کتاب او در 26سالگی انتشار یافت و رمان های بعدی او با موفقیت همراه شدند.هارلن کوبن به همراه همسر و چهار فرزندشان در ریجوود نی...
نکوداشت های کتاب شش سال
While Six Years is certainly a thriller, it is also very much a love story.
با این که کتاب شش سال قطعا یک تریلر است، می توان آن را داستانی عاشقانه نیز خواند.
Fort Lauderdale Sun-Sentinel

This is Coben's masterpiece.
این اثر، شاهکار کوبن است.
Providence Journal

With clever twists and a denouement that’s jaw-dropping.
با پیچ و خم های داستانی هوشمندانه و پایانی خیره کننده.
Dallas Morning News

قسمت هایی از کتاب شش سال (لذت متن)
امید، بی رحم است. امید، چیزی که تقریبا داشتم را به یادم می آورد و باعث می شود دردهای جسمی ام بازگردند.

بخشی از زندگی انسان ها این است که همه ی ما فکر می کنیم که خودمان به شکل منحصر به فردی پیچیده هستیم و بقیه خیلی ساده تر و تک بعدی تر هستند. البته که این درست نیست. همه ی ما، رویاها، امیدها، خواسته ها، شهوت ها و اندوه های خودمان را داریم.

یک چیز عجیب دیگر درباره ی خاک سپاری ها: سیاه بپوش اما گل های رنگارنگ را برای تزئین و زیبا کردن مراسم بکش.