کتاب بلاکچین برای کسب و کارها

The Real Business of Blockchain
کد کتاب : 64426
مترجم :
شابک : 978-6229736975
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 288
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب بلاکچین برای کسب و کارها اثر دیوید فورلانگر

بلاکچین در حال تغییر تجارت است. استراتژی شما چیست؟ رهبران سازمان‌های آینده‌نگر در حال بررسی این موضوع هستند که چگونه بلاکچین می‌تواند کسب‌و‌کار را متحول کند. بلاکچین برای کسب‌وکارها یکی از اولین کتاب‌هایی است که در مورد این فناوری تحول‌آفرین برای رهبران کسب‌و‌کاری نوشته شده است. نویسندگان این کتاب به شما کمک می کنند: ارزیابی کنید که بلاکچین چگونه بر کسب‌و‌کار شما تأثیر می‌گذارد، گزاره ارزش پیشنهادی بلاکچین را کشف کنید، سرمایه‌گذاری‌های نزدیک و میان‌مدت در این حوزه انجام دهید و سازمان خود را در یک فضای رقابتی جدید قرار دهید.
این کتاب همچنین به شما کمک می‌کند تا پتانسیل‌های بالقوه این فناوری قدرتمند را درک کرده و راه‌های بهره‌گیری از این فناوری را در کسب‌و‌کار خود فرا بگیرید.کتاب بلاکچین برای کسب‌وکارها سعی کرده است از مطالب و عناوین تکراری که بارها در زمینه بلاکچین توضیح داده شده‌اند فاصله گرفته و ماهیت این فناوری نوین و همچنین کاربردهای واقعی آن را برای خوانندگان روشن سازد. نویسندگان این کتاب خود سال‌ها در شرکت گارتنر بر روی موضوع عملیاتی کردن فناوری بلاکچین در کسب‌وکارهای گوناگون به تحقیق و پژوهش مشغول بوده‌اند و حال تجربیات‌شان را در قالب این کتاب بیان کرده‌اند.

کتاب بلاکچین برای کسب و کارها

دیوید فورلانگر
دیوید فورلانگر معاون رئیس جمهور و پژوهشگر گارتنر مستقر در آمریکای شمالی است. آقای فورلانگر عمدتاً با مدیران عامل، هیئت مدیره و دیگر رهبران ارشد کار می کند. تمرکز تحقیقات او به عنوان یک آینده پژوه است، و تحلیل می کند که چگونه روندهای بلندمدت تجارت و فناوری به طور استراتژیک بر جوامع، صنایع، دولت ها و سازمان ها تأثیر می گذارد. او یک سخنران برجسته و مکرر با تجربه بین المللی گسترده است. در سال 2007 او تحقیقات گارتنر را در مورد آینده پول و سپس بلاک چین تأسیس کرد.قبل از پیوستن به گارتنر، آقای فورلان...