کتاب درخواست دوستی

friend Request
کد کتاب : 73615
مترجم :
شابک : 978-6222351774
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 376
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

معرفی کتاب درخواست دوستی اثر لورا مارشال

سال 1989 است. دختر جدیدی در اواخر سال به مدرسه‌ی لوئیز آمده که شبیه هیچ‌کس دیگری نیست. او بامزه، بی‌پروا و قابل اعتماد است. چیزی نمی‌گذرد که لوئیز و ماریا دوست صمیمی یکدیگر می‌شوند. اما ماجرای کتاب درخواست دوستی (Friend Request) در سال‌های بعد می‌گذرد.

سال 2016 است. لوئیز در خانه نشسته و تمام روز روی طرح‌های اولیه‌ی یک مشتری برای دکوراسیون خانه‌اش کار کرده، ناگهان ایمیلی به دستش می‌رسد که هر چیز دیگری را بی‌معنا می‌کند: «ماریا وستون می‌خواهد در فیسبوک با شما دوست شود.» به‌ظاهر ایمیلی ساده می‌آید، هر روز هزاران درخواست دوستی در فیسبوک رد و بدل می‌شود و کسی به آن‌ها توجهی نمی‌کند. اما این بار فرق دارد؛ این درخواست از سمت کسی ارائه شده که 25 سال پیش مرده است.

قهرمان داستان لورا مارشال (Laura Marshall) در موقعیت عجیبی قرار می‌گیرد، موقعیتی که او را وادار می‌کند با همه‌ی کسانی که برای فرار از گذشته با آن‌ها قطع ارتباط کرده دوباره رابطه برقرار کند. لوئیز می‌داند که اگر حقیقت آشکار شود، همه‌چیزش، حتی آزادی‌اش، را از دست خواهد داد. بااین‌حال، باید سعی کند آنچه را که سال‌ها پیش اتفاق افتاده دقیقا بفهمد. اما در این میان است که متوجه می‌شود ماجرا پیچیده‌تر از چیزی است که در تمام این سال‌ها فکر می‌کرده.

در رمان معمایی درخواست دوستی، داستان مادری را می‌خوانیم که ناچار می‌شود با آنچه در نوجوانی، در مقام دختری سرخورده و ناامید، مرتکب شده بار دیگر روبه‌رو شود. تریلر درخواست دوستی داستانی جذاب در پیچ‌وخم شبکه‌های اجتماعی است.

کتاب درخواست دوستی