کتاب هرگز برنگرد

Never Go Back
جلد هجدهم از سری کتاب های جک ریچر
کد کتاب : 22821
مترجم :
شابک : 978-6001826153
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 536
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 10 مرداد

معرفی کتاب هرگز برنگرد اثر لی چایلد

جک ریچر پلیس سابق ارتش کل راه از مسیر برفی داکوتای جنوبی تا مقصد خود در شمال شرقی ویرجینیا ، در نزدیکی واشنگتن دی سی را طی می کند. ستاد فرماندهی واحد قبلی او ، دژبانی 110. ساختمان سنگی قدیمی که برای ریچر نزدیکترین مفهوم به خانه ای را دارد که او تا به حال داشته است.
ریچر برای ملاقات با فرمانده ی جدید آنجاست ، سرگرد سوزان ترنر ، کسی که ریچر تاکنون فقط با صدای گرم و جذابش در پشت تلفن او را شناخته است. اما ترنر پشت میز نیست. و ریچر با دو خبر تکان دهنده روبرو می شود ، یکی با عواقب جدی جنایی و دیگری آنقدر شخصی است که حتی نمی توان به آن فکر کرد. وقتی تهدید می شوید دو راه پیش رو دارید ، می توانید فرار کنید یا بجنگید.ریچر با هدف یافتن ترنر و پاک کردن نام او از جنایت و جرم ، مبارزه می کند ، تقریبا یک قدم جلوتر از ارتش و اف بی آی و متروپلیس و چهار اراذل و اوباش ناشناس.
لی چایلد در کتاب هرگز برنگرد با ترکیب یک معمای پیچیده از یک طرح و نیز تعقیب و گریزی هیجان انگیز برای رسیدن به حقیقت و عدالت ، شخصیت داستان جک ریچر را با سرعت به پیش می برد – و نیز او را مجبور می کند که از خود بپرسد او کیست ، چه کاری انجام داده است و همچنین آینده ی زندگی بی تحرکش در آزاد راه را زیر سوال ببرد.
هرگز برنگرد هجدهمین جلد از مجموعه کتاب های پلیسی جک ریچر است.

کتاب هرگز برنگرد

لی چایلد
جیم گرانت، با نام مستعار لی چایلد، نویسنده ای بریتانیایی است که در 19 اکتبر ۱۹۵۴ در کاونتری به دنیا آمد و پس از سال ها زندگی در بیرمنگام، به تحصیل در رشته ی حقوق در شفیلد پرداخت و پس از آن، هجده سال در تلویزیون منچستر کار کرد تا این که در ۴۰ سالگی، به علّت تعدیل نیرو از کار اخراج شد. در چنین مقطعی از زندگی، که افراد خود را غرق در بحران می یابند، او از فرصت به دست آمده استفاده کرد و از آنجا که همیشه به خواندن آثار ادبی علاقه مند بود، مقداری مداد و کاغذ خرید و پس از چندی، اولین رمان از مجموعه د...
نکوداشت های کتاب هرگز برنگرد
The dialogue has never been sharper. . . . The pages turn themselves.
دیالوگ ها هرگز به این برندگی نبوده اند. صفحات خودشان ورق می خورند.
San Antonio Express-News

For the pure pleasure of uncomplicated, nonstop action, no one touches Reacher.
برای لذت خالص بردن از عملی بدون پیچیدگی و توقف هیچ کس به پای ریچر نمی رسد.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

One of the best in the series.
یکی از بهترین کتاب های این مجموعه.
Publishers Weekly Publishers Weekly

قسمت هایی از کتاب هرگز برنگرد (لذت متن)