بیگانه

The Outsider

مشخصات کتاب بیگانه
مترجم :سعید دوج
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-964374853-1
تعداد صفحه :647
سال انتشار شمسی :1397
سال انتشار میلادی :2018
سری چاپ :1

برنده ی جایزه ی بهترین کتاب معمایی گودریدز 2018

معرفی کتاب بیگانه اثر استیون کینگ | ایران کتاب

کتاب بیگانه که در سال 2018 به چاپ رسیده است یکی از بهترین کتاب های معمایی استیون کینگ می باشد داستان با پیاد شدن جسد مورد تعرض قرار گرفته ی پسری یازده ساله در پارک شهر شروع می شود. شاهدان عینی و اثر انگشت های به دست آمده به وضوح به یکی از محبوب ترین شهروندان شهر فلینت سیتی اشاره دارند. او تری میتلند، مربی لیگ بیسبال نونهالان معلم انگلیسی متاهل و پدر دو دختر است.
کارآگاه رالف آندرسون، که زمانی پسرش بازیکن تیمی با مربیگری تری میتلند بوده است به سرعت و در منظر عموم مردم در ورزشگاه شهر اقدام به بازداشت تری می نماید.
تری برای اثبات عدم حضور در صحنه جرم در زمان وقوع جرم، دلائلی ارائه می کند. اما کارآگاه رالف و بازپرس جنایی منطقه به آزمایشات دی ان ای استناد می کنند.
همانطور که تحقیقات گسترش می یابد، پاسخ های وحشتناک شروع به پدیدار شدن می کنند، سرنوشت قهرمانان داستان استفان کینگ به دشواری فراوان می انجامد و موجب تنشی شدید و تعلیقی تقریبا غیرقابل تحمل می شود. به نظر می رسد که تری مایتلند یک پسر خوب است اما آیا او چهره دیگر خود را پوشانده است؟ هنگامی که پاسخ فرا می رسد خواننده به اوج هیجان و شوکه شدن می رسد و این کار تنها از نویسنده ای همچون استفان کینگ بر می آید.

کتاب بیگانه