کتاب یک پک

Smokin
ماجراهای استیفانی پالم - کتاب هفدهم
کد کتاب : 13853
مترجم : زهره زادسر
شابک : 978-6006605838
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 296
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 2011
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 10 خرداد

نامزد بهترین کتاب معمایی گودریدز سال 2011

معرفی کتاب یک پک اثر جانت ایوانویچ

استانی سرگرم کننده، طنز آمیز، غیرقابل پیش بینی و خواندنی از زندگی یک کارآگاه خصوصی با اتفاقات و ماجراهای خاص خودش؛ استفانی پلام، دختری که در رابطه اش شکست خورده و حالا مشغول به کاری است که از نظر خودش مزخرف است و البته در همین گیر و دار درگیر احساساتی سرگردان میان دو مرد شده است.

استفانی پلام، مایوس از ازدواجی ناموفق و در تلاش برای فراموش کردن گذشته، به کار خطرناک تعقیب و تحویل مجرمین بدهکار، می پردازد. آشنایی با رنجر، جوان ثروتمند و خوش ظاهری که صاحب یک موسسه ی معتبر سیستم های حفاظت و ایمنی است، او را بر سر دوراهی احساسی قرار می دهد. ماجراهای سرگرم کننده و طنزآمیز داستان، و مخاطرات شغل استفانی پلام به عنوان یک کارگاه خصوصی، در کنار پایانی غیر منتظره، خواننده را ناگریز به سراغ «پک»های بعدی «جانت ایوانویچ» نویسنده ی این اثر مهیج می فرستد.

کتاب یک پک

جانت ایوانویچ
«جانت ایوانچ» نویسنده آمریکایی و خالق شخصیت جذاب استفانی پلام است. مجموعه رمان های شکل گرفته با این شخصیت، بارها در صدر کتاب های پر فروش نیویورک تایمز درخشیده اند. از دیگر آثار ایوانویچ می توان به دوازده رمان عاشقانه، لیزی و دیزل، و داستان های الکساندر بارنابی نام برد.
قسمت هایی از کتاب یک پک (لذت متن)
«اگه خواستی در ادامه ی جادو شدنت کاری بکنی، می دونی منو کجا پیدا کنی.» حقیقت شرم آور اینه که من می خواستم کارهای جادو شدن را در این لحظات خاص انجام دهم. بدجوری می خواستم. رنجر را در حافظه ام داشتم، صدایش را که در گوشم نجوا می کرد، پشت عرق کرده و موهای قهوه ای نرمش که سطح پیشانی اش را می پوشاند. تنها چیزی که مرا از نزدیک شدن به دفترش باز می داشت، آگاهی از این بود که دستمان خالی است. او فکر مرا خواند و همین لبخند دیگری بر لبش آورد: «کوچولو.» گفتم: «جادو، چرنده!»