کتاب ماجرای ناپدیدشدن استفانی ملر

La Disparition de Stephanie Mailer

مشخصات کتاب ماجرای ناپدیدشدن استفانی ملر
مترجم :
شابک : 978-6009786174
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 694
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب ماجرای ناپدیدشدن استفانی ملر اثر ژوئل دیکر

سی ام ژوئیه ۱۹۹۴، اورفه آ، شهری کوچک و آرام در ایالات متحده جنایتی هولناک باعث بهت و حیرت مردم شهر می شود. شهردار، همسر و فرزندش را در خانه شان به قتل رسانده اند. زنی جوان که به نظر می رسد شاهد قتل ها بوده نیز با شلیک دو گلوله به قتل رسیده است. جس روزنبرگ و درک اسکات، از اعضای پلیس ایالتی، مسئولیت تحقیق درمورد پرونده را به عهده می گیرند. آنها که انگیزه های زیادی برای اثبات خود دارند، موفق می شوند تا با مدارکی محکم، قاتل را شناسایی کرده و مورد تحسین همۀ شهر قرار بگیرند.

اوایل تابستان ۲۰۱۴:
بیست سال از آن زمان سپری شده است. روزنامه نگار جوانی به نام استفانی ملر به سراغ جس روزنبرگ آمده و با ارائۀ مدارکی محکم، به جس روزنبرگ ثابت می کند که بیست سال پیش، آنها قاتل را اشتباهی دستگیر کرده اند. کمی بعد، استفانی در شرایطی مشکوک ناپدید شده و هیچ کس ردی از او پیدا نمی کند. چه اتفاقی برای استفانی ملر رخ داده است؟ او پی به چه رازی برده بود که باید از صحنه حذف می شد؟ شب سی ام ژوئیه ۱۹۹۴، به راستی چه اتفاقاتی در اورفه آ رخ داد؟

کتاب ماجرای ناپدیدشدن استفانی ملر

ژوئل دیکر
ژوئل دیکر، زاده ی 16 ژوئن 1958، نویسنده ای سوییسی است.دیکر در شهر ژنو به دنیا آمد و در نوزده سالگی برای تحصیل به دانشکده ی هنری Cours Florent در پاریس رفت. او پس از یک سال به پاریس بازگشت و در دانشکده ی حقوق حضور یافت. دیکر در سال 2010 در همین رشته از دانشگاه ژنو فارغ التحصیل شد.