کتاب پاییز طلایی 1

Golden Autumn
قطعاتی برای پیانو
کد کتاب : 84667
شابک : 979-0802602250
قطع : رحلی
تعداد صفحه : 84
سال انتشار شمسی : 1398
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 12
زودترین زمان ارسال : 19 فروردین

معرفی کتاب پاییز طلایی 1 اثر فریبرز لاچینی

مجموعه‌ی پاییز طلایی از مشهور‌ترین و محبوب‌ترین آثار پیانویی موسیقی ایرانی سال‌های اخیر به شمار می‌رود که هم به صورت آلبوم‌های موسیقی مورد توجه مخاطبین عام واقع شده و همه به صورت کتاب نت مورد استفاده‌ی معلمین و هنرآموزان بسیاری قرار گرفته است.
فریبرز لاچینی (تهران، 1328) تحصیلات خود را از سن ده سالگی در هنرستان عالی موسیقی آغاز کرد. پس از اتمام دوره مقدماتی موسیقی، او همراه با کوله‌باری از تجربیات عملی و حرفه‌ای که محصول سال‌ها همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بود، جهت ادامه تحصیل راهی اروپا شد. چهار سال بعد پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه سوربن پاریس، به عضویت انجمن آهنگسازان فرانسه درآمد و همزمان به دعوت تلویزیون فرانسه، با نوشتن موسیقی برای کودکان به همکاری با آن سازمان مشغول شد. لاچینی پس از بازگشت به ایران در سال 1364، به خاطر علاقه زیاد به موسیقی کودکان، همکاری با کانون پرورش فکری را از سر گرفت و در کنار فعالیت‌های دیگر به نوشتن موسیقی فیلم پرداخت. مجموعه پاییز طلایی محصول آن دوران است .

کتاب پاییز طلایی 1

فریبرز لاچینی
فریبرز لاچینی (زادهٔ ۳ شهریور ۱۳۲۸ در تهران) موسیقی‌دان، آهنگساز، نوازندهٔ پیانو و از چهره‌های موسیقی فیلم اهل ایران است.فریبرز لاچینی تحصیلات موسیقی خود را از سن ده سالگی در هنرستان عالی موسیقی آغاز کرد. هنگامیکه خود هنوز کودکی بیش نبود با تصنیف مجموعه‌ای به نام «فصلها و رنگها» و «آوازهای دیگر» فعالیت حرفه‌ای خود را با همکاری با کانون پرورش آغاز نمود و در بدو جوانی با خلق و تصنیف بیش از صد قطعه برای خوانندگان پاپ آن دوره، آینده خود را به عنوان آهنگ...
دسته بندی های کتاب پاییز طلایی 1