کتاب تله های تبلیغاتی

Hook Point
چگونه در سه ثانیه متمایز شویم؟
کد کتاب : 94331
مترجم : امینه امیری
میثم نصیری
شابک : 978-6226663533
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 262
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 12 بهمن

معرفی کتاب تله های تبلیغاتی اثر برندان کین

مخاطب این کتاب، خواه یک فارغ‌التحصیل جوان دانشگاهی باشد خواه یک میلیاردر حرفه‌ای، برای ارائه‌ی مختصر و جذاب پیام خود، به نحوی که در جهانی با سرعت 3 ثانیه‌ای کارآمد باشد، در کشمکش‌ است. متأسفانه، عدم آگاهی از این شیوه باعث نابودی اکثر فرصت‌ها می‌شود.
انگیزه‌ی من از نوشتن کتاب حاضر این است که عمیقا باور دارم درک شیوه‌ی به‌کارگیری صحیح شگردهای بازاریابی می‌تواند به افراد، کسب‌و‌کارها و برندها کمک کند تا با سرعت و تداوم بیشتری متمایز شوند و به اهداف خود برسند. پیوسته این‌ موضوعات را با مشتری‌ها در میان می‌گذارم چون می‌توانند در کسب موفقیت‌های بزرگ به آن‌ها کمک کنند.
یک شگرد عالی نه تنها به شما امکان می‌دهد تا توجه مخاطب را در 3 ثانیه جلب کنید بلکه شما را یاری می‌کند تا از طریق به‌کارگیری مستمر این شگرد مخاطب را ترغیب کنید تا سال‌های متمادی به شما وفادار بمانند.

کتاب تله های تبلیغاتی

برندان کین
برندان کین (Brendan Kane) یک هکر رشد برای شرکت ها، مارک ها و افراد مشهور Fortune 500 است. او به برندها کمک می کند تا مخاطبان جدیدی را پیدا کنند که با توجه و هزینه، محتوا، محصولات و خدمات مربوطه را پاداش دهند. در حال حاضر، او در مورد مشاغل سرگرمی در حال مشاوره Strike Social است. Brendan کار خود را در Lakeshore Entertainment آغاز کرد، جایی که بر همه جوانب استراتژی تعاملی رسانه ای Lakeshore نظارت داشت. در Lakeshore ، وی روی 16 فیلم سینمایی کار کرد که مجموعاً 685 میلیون دلار ناخالص جهانی بدست آور...