کن فالت

کن فالت

کنث مارتین «کن» فالت، زاده ی 5 ژوئن 1949، نویسنده ی ولزی رمان های تریلر و تاریخی است.والدین کن در کودکی او را از دیدن فیلم و تلویزیون منع می کردند به همین خاطر او خیلی زود به مطالعه علاقه مند شد. فالت در ده سالگی به همراه خانواده به لندن مهاجرت کرد. او در سال 1967 وارد کالج لندن شد و رشته ی فلسفه را انتخاب کرد. وی سال بعد ازدواج کرد و پسرش در همان سال به دنیا آمد. فالت پس از فارغ التحصیلی در سال 1970، دوره ی سه ماهه ی روزنامه نگاری را گذراند و به عنوان کارآموز خبرنگاری به کاردیف رفت.او در اواخر دهه ی 1970 وارد عرصه ی انتشار کتاب شد و در همین زمان، داستان نویسی را به عنوان یک سرگرمی شروع کرد.کن فالت با گذشت زمان، بیشتر و بیشتر به نویسندگی علاقه مند شد و توانست با نوشتن رمان هایی موفق، نام خود را به عنوان نویسنده ای شناخته شده با آثاری پرفروش مطرح سازد.

کتاب های کن فالت

بیشتر بخوانید

لذت کشف حقیقت در داستان های جنایی

داستان های جنایی، یکی از قواعد اساسی قصه گویی را به آشکارترین شکل نشان می دهند: «علت و معلول»

داستان های معمایی و تریلر، قلمرو هیجان و تعلیق

این دسته از کتاب ها، ضربان قلب مخاطب را به بازی می گیرند و هیجان و احساس ورود به دنیایی جدید را برای او به ارمغان می آورند.

آینه ی تمام نمای زندگی بشر در ادبیات تاریخی

می توان گفت که هدف اصلی این ژانر، «زندگی بخشیدن به تاریخ» از طریق ساختن داستان هایی درباره ی گذشته یا یک دوره ی تاریخی خاص است.