ازدواج بدون شکست

Getting Together and Staying Together

  • قیمت : ۱۵,۰۰۰ تومان
  • قیمت برای شما : ۱۲,۰۰۰ تومان
  • وضعیت : موجود
نویسنده:
مترجم: هدی برازنده

معرفی کتاب ازدواج بدون شکست اثر ویلیام گلسر

کتاب ازدواج بدون شکست، اثری نوشته ی ویلیام گلَسِر است که نخستین بار در سال 2000 به چاپ رسید. راز داشتن ازدواجی موفق و مهمتر از آن، حفظ چنین رابطه ای چیست؟ روانپزشک بزرگ و شناخته شده در سطح بین الملل، دکتر ویلیام گلَسِر به همراه همسرش، کارلین گلَسِر، با به روز کردن مطالعات و تحقیقاتشان در عرصه ی ازدواج و روابط عاشقانه، این اثر بسیار موفق و تأثیرگذار را برای زوج های جوان و پیر خلق کرده اند. این کتاب به دلایل موفقیت و شکست ازدواج می پردازد و علاوه بر تشریح کامل و جزء به جزء آن ها، مخاطبین را راهنمایی می کند که چگونه از طریق به کارگیری قواعد «تئوری انتخاب» (اثر مطرح دیگری از این نویسنده)، روابطی سرشار از عشق و آرامش را بسازند. کتاب ازدواج بدون شکست، گنجینه ای از اطلاعات جدید و کاربردی است که به شما کمک می کند شریک زندگی مطلوبتان را پیدا کنید و هر رابطه ای را بهبود بخشید.

کتاب ازدواج بدون شکست


ویژگی ها کتاب ازدواج بدون شکست

جزو فهرست کتاب هایی که زندگی تان را دگرگون خواهند کرد

جزو پرفروش ترین کتاب ها و رمان های ایران

مشخصات کتاب ازدواج بدون شکست
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-964-2698-03-5
تعداد صفحه :200
سال انتشار شمسی :1397
سال انتشار میلادی :2000
سری چاپ :15
نکوداشت های کتاب ازدواج بدون شکست
An exceptional book.
کتابی استثنایی.
Jon Carlson

It addresses one of the most neglected aspects of relationships: personal responsibility.
این اثر به یکی از مغفول ترین جنبه های روابط می پردازد: مسئولیت شخصی.
Pat Love

A practical, insightful guide to loving, and lasting relationships.
کتاب راهنمایی کاربردی و خردمندانه برای ایجاد روابطی پر از عشق و مانا.
John Gray

بخش هایی از کتاب ازدواج بدون شکست (لذت متن)
من به مراجعانم به عنوان آدم های کم ظرفیت یا باظرفیت نگاه نمی کنم، بلکه آن ها را افرادی می بینم که می کوشند زندگی بهتری برای خود بسازند و در این فرآیند گاهی به افرادی که دوستشان دارند صدماتی هم می رسانند و گاهی ممکن است به خودشان نیز صدمه وارد کنند. همیشه وجود یک درد و رنج افراد را به سمت من می کشاند و احساس می کنم شما را هم رنجی به سوی من کشانده است.

وقتی می خواستم ازدواج کنم، فکر می کردم به همه خواسته هایم خواهم رسید، اما فکرم اشتباه بود. مثل بیشتر مردم، پیش از ازدواج نمی دانستم از این ارتباط چه توقعی دارم و به همین دلیل فرد مناسبی را انتخاب نکرده بودم.

همه ما دنیایی به نام دنیای مطلوب داریم؛ تصویر ذهنی خاصی از یک جهان آرمانی و دلخواه که دوست داریم در صورت امکان در آن زندگی کنیم. با وجود اینکه این دنیا در بخش کوچکی از حافظه ما قرار گرفته است، اما به نظر می رسد هسته اصلی زندگی ماست.