کتاب تمام روز شارژ باشیم

صد روش برای بالا بردن قوا و انرژی
All-day energy : 100 ways to boost your energy

  • 15 % تخفیف
    قیمت : 18,000 | 15,300 تومان
  • موجود
  • انتشارات: هورمزد هورمزد
    نویسنده:

مشخصات کتاب تمام روز شارژ باشیم
مترجم :
شابک : 9782000685319
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 204
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2012
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 28 شهریور

معرفی کتاب تمام روز شارژ باشیم اثر سید هافمن

اگر افراد هنگام رانندگی آواز می خواندند، جاده ی دنیا کمتر متلاطم و خروشان بود! چه کسی اهمیت می دهد که شما چندان خوب و درست آواز نمی خوانید. هیچ کس صدای شما را گوش نمی کند و آن را نمی شنود. ... داشتن یک دفتر یادداشت برای قدردانی و تشکر باعث افزایش خوشحالی و خوشبختی شما می شود. این اقدام نگرش شما را دربارۀ معجزاتی که هر روزه در زندگی تان رخ می دهد تغییر خواهد داد. ... انجام دادن کاری که از آن لذت می برید روزتان را شارژ و شما را پرانرژی می کند. برای من بیرون رفتن در هوای آزاد همان کاری است که از انجام دادنش لذت می برم! شما از انجام دادن چه کاری لذت می برید؟ چه چیزی برای شما لذت بخش است؟ چه چیزی لبخند به لبانتان می آورد؟ ...هر روز زمان کوتاهی را صرف آرام کردن ذهنتان کنید. کار چندان آسانی نیست؛ زیرا افکار مختلف به ذهنمان هجوم می آورند تا حواسمان را پرت کنند.

کتاب تمام روز شارژ باشیم

دسته بندی های کتاب تمام روز شارژ باشیم
قسمت هایی از کتاب تمام روز شارژ باشیم (لذت متن)
آیا احساس می کنید همه قصد دارند به تعطیلات بروند به جز شما؟ برای اینکه به زندگی تان شور و انرژی ببخشید لازم نیست که خیلی از خانه تان دور شوید. شما می توانید به تعطیلاتی کوچک و کوتاه بروید… یک تا سه روز فرار کردن که به یک عالمه برنامه ریزی یا صرف هزینه ی زیاد نیاز ندارد.

شما باتری هایتان را شارژ می کنید و ذهنتان را از مسائل کاری خالی می کنید. به این ترتیب، در زندگی روزمره تان وقفه ای ایجاد می کنید. در این حین، شاید کمی آفتاب و نشاط هم نصیبتان شود.