در میان کاغذپاره ها

Between the Sheets

مشخصات کتاب در میان کاغذپاره ها
مترجم :مینو ابوذرجمهری
شابک :978-600-8211-89-1‬
قطع :رقعی
تعداد صفحه :88
سال انتشار شمسی :1397
سال انتشار میلادی :2012
نوع جلد :شومیز
سری چاپ :1
زودترین زمان ارسال :2 شهریور

از نمایشنامه های برگزیده کانادا در سال 2012

معرفی کتاب در میان کاغذپاره ها اثر جوردی مند | ایران کتاب

کتاب در میان کاغذپاره ها، نمایشنامه ای نوشته ی جوردی مند است که اولین بار در سال 2012 منتشر شد. ماریون، مادری شاغل با فرزندی معلول، به راز بسیار غم انگیزی پی برده است: همسرش، کرتیس، با زنی دیگر وارد رابطه ای عاشقانه شده، آن هم نه هر زنی، بلکه ترسا، معلم جوان پسرشان. ماریون که یادداشت های عاشقانه ی رد و بدل شده میان ترسا و کرتیس را در اختیار دارد، به مدرسه می رود تا در قالب یک گفت و گوی میان ولی و معلم، با زنی مواجه شود که احتمالا زندگی اش را برای همیشه تغییر داده است. چیزی که پس از این تصمیم اتفاق می افتد، مواجهه ای جذاب و بی پرده میان دو زنی است که یکی در تلاش است تا از خانواده اش محافظت کند و دیگری می جنگد تا خانواده ای را به دست آورد که همیشه می خواسته است.

کتاب در میان کاغذپاره ها

جوردی مند
جوردی مند، نمایشنامه نویسی کانادایی است. او دانش آموخته ی مدرسه ی ملی تئاتر کانادا است. اولین نمایشنامه ی بلند او با نام «در میان کاغذپاره ها» در پاییز 2012 در تئاتر نایتوود به اجرا درآمد و با بازخوردهای بسیار مثبتی مواجه شد.
نکوداشت های کتاب در میان کاغذپاره ها
A stunning play from a gifted playwright.
نمایشنامه ای خیره کننده از نمایشنامه نویسی بااستعداد.
The Slotkin Letter

Maybe the year’s best new script.
شاید بهترین نمایشنامه ی جدید سال.
National Post

It questions what it means to be a mother, wife, and the other woman.
این اثر درباره ی معنای مادر، همسر و «آن یکی زن» بودن، سوال مطرح می کند.
Amazon Amazon

قسمت هایی از کتاب در میان کاغذپاره ها (لذت متن)
ضرورت نگرانی درباره ی نمره هایشان را می فهمم. واقعا. اما آن ها جوان اند و قرار است برای مدتی طولانی دانش آموز باشند. سال های زیادی پیش رویشان است که طی آن ها، تمام چیزی که باید بهش فکر کنند، نمره هایشان است. من تلاش می کنم تشویقشان کنم که از زمانشان استفاده کنند... تا فرصت هست... که بفهمند چطور یاد می گیرند. این که بفهمند قدرت هایشان چیست، ضعف هایشان چیست.

آمدیم دنبال الکس. به دفتر رفتم تا چیزی را آنجا بگذارم. دیدم که دونفری داشتید با هم صحبت می کردید. کمی نزدیکت شد تا چیزی در گوشت زمزمه کند. دستش را گذاشت پشتت. این ها را یادت نیست؟