کتاب احمق بانمک 5 (بی احترامی به ژامبون)

Cucu la praline met son grain de sel
  • 30 % تخفیف
    145,000 | 101,500 تومان
  • موجود
  • انتشارات: هوپا هوپا
    نویسنده:
کد کتاب : 133964
مترجم :
شابک : 978-6222044169
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 128
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 8 مرداد

معرفی کتاب احمق بانمک 5 (بی احترامی به ژامبون) اثر فانی ژولی

این‌جا هم خیلی می‌خندید و هم خیلی حرص می‌خورید. برادرهای آنژل او را احمق بانمک صدا می‌کنند و او هم هر بار با کمک دروهمسایه و دو دوست عزیزش، کلوئه و کوین، حسابشان را می‌رسد. در ضمن آنژل عاشق لباس صورتی، آب‌نبات، ماست لیمویی و مشویو، عروسک شیرش، است و از دوستی با کوین لذت می‌برد، البته اگر برادرهای وحشی‌اش بگذارند!
چه کسی دماغ مجسمه‌ی موسس مدرسه را مثل دماغ دلقک‌ها کرده؟! ا‌ین‌جاست که آنژل شامبر می‌شود کارآگاه آنژل و خودش را قاتی این ماجرا می‌کند. یک روز هم آنژل و کوین توی خیابان یک پسربچه پیدا می‌کنند که گم شده! جوری دستش را گرفته‌اند و به‌طرف بستنی‌فروشی می‌برند که مردم فکر می‌کنند آن‌ها مامان و بابای بچه هستند! حالا همه‌ی این‌ها یک‌طرف، مهمانی ناهار خانه‌ی شهردار یک‌طرف! چون مامان و بابا چیزی درباره‌ی خوردن میگو نگفته‌اند، برادرهای ترسناک آنژل با مشکل مواجه می‌شوند... بعدش هم برادرها آنژل را به‌زور سوار قایق می‌کنند و می‌برند وسط دریا... دریا دارد طوفانی می‌شود که قایق نجات از راه می‌رسد.

کتاب احمق بانمک 5 (بی احترامی به ژامبون)

فانی ژولی
فانی ژولی، متولد سال 1954 در پاریس، داستان نویس فرانسوی است.او اولین کتاب خود را در سال 1984 منتشر کرد، زمانی که در حال نوشتن طرح برای نمایش های خواهرش سیلوی جولی بود. او بیش از 400 کتاب برای همه سنین منتشر کرده است. کتاب های او به 23 زبان ترجمه شده است. سه مجموعه از کتاب های کودک او برای کارتون اقتباس شده است.