کتاب همه چی محشر است (نسبتا)

تام گیتس 3
Everything's Amazing (Sort Of)

  • قیمت : 22,000 تومان
  • تمام شد ، اما میاریمش 😏
  • انتشارات: هوپا هوپا
    نویسنده:
مشخصات کتاب همه چی محشر است (نسبتا)
مترجم :
شابک :978-600-8025-57-3
قطع :رقعی
تعداد صفحه :414
سال انتشار شمسی :1396
سال انتشار میلادی :2012
نوع جلد :جلد نرم
سری چاپ :23
زودترین زمان ارسال :---

از مجموعه ی «تام گیتس»

کتاب تصویری

معرفی کتاب همه چی محشر است (نسبتا) اثر لیز پیشون

کتاب همه چی محشر است (نسبتا)، اثری پرفروش نوشته ی لیز پیشون است که نخستین بار در سال 2012 انتشار یافت. اوضاع دارد برای تام گِیتس بهتر می شود. مراسم رقص مدرسه نزدیک است، روز تولدش نیز همینطور! چه چیزی می تواند حال خوب تام را خراب کند؟ خب در درجه ی اول، درس ریاضی و پسری اعصاب خرد کن در مدرسه به نام مارکوس ملدرو؛ و البته مادربزرگ ماویس که تهدید کرده کیک روز تولد را خودش خواهد پخت؛ و این موضوع که انگار هیچکس به فهرست بلندبالای کادوهایی که تام می خواهد، توجهی نمی کند. بدتر از همه ی این ها، آیا حقیقت دارد که پدر تام داوطلب شده تا در مراسم رقص مدرسه، دی‌جِی باشد و لباس های عجیب و غریب کار جدیدش را بپوشد؟

کتاب همه چی محشر است (نسبتا)

لیز پیشون
لیز پیشون، زاده ی 11 آگوست 1963، تصویرگر و نویسنده ی انگلیسی است که در ادبیات کودک فعالیت می کند.پیشون در لندن به دنیا آمد و در دانشکده ی هنر دانشگاه کمبرول در همین شهر، به تحصیل در رشته ی طراحی گرافیک پرداخت.او مدتی به عنوان طراح هنری با یک شرکت موسیقی همکاری داشت و پس از آن، به تصویرگری و نگارش کتاب های کودک روی آورد.لیز پیشون به همراه همسر و سه فرزندش در برایتون زندگی می کند.
نکوداشت های کتاب همه چی محشر است (نسبتا)
Packed to the gills with humor.
لبریز از شوخ طبعی.
Booklist Booklist

New readers will be able to easily follow Tom’s antics.
مخاطبین جدید به راحتی خواهند توانست با کارهای عجیب و غریب تام همراه شوند.
School Library Connection

Another wildly funny adventure for readers.
یک ماجراجویی بسیار خنده دار دیگر برای مخاطبین.
Telegraph Telegraph

قسمت هایی از کتاب همه چی محشر است (نسبتا) (لذت متن)
آقای فولرمن از تعجب خشکش زده که من را سر وقت توی کلاس می بیند. می گوید: «چه غافل گیری قشنگی تام!» و لبخند می زند. (خیلی پیش نمی آید که آقای فولرمن لبخند بزند.) بعد مارکوس برایم شکلک در می آورد. (خیلی پیش می آید که مارکوس شکلک دربیاورد.) ولی امروز هیچ چیزی نمی تواند حالم را بد کند! جز این دو تا کلمه: «درس ریاضی». بعد اوضاع بدتر هم می شود... «درس ریاضی، معلم: خانم ورثینگتن.»

خوشبختانه توی کلاس، امی پورتر بغل دست من می نشیند و عاشق ریاضی است.از ریاضی سیر نمی شود و همین برای من خیلی به دردبخور است. وقتی سر مسئله ی سختی گیر می کنم، می توانم سریع یک نگاه به جواب های درست امی بیاندازم.