کتاب قصر آبی

The Blue Castle
کد کتاب : 13523
مترجم :
شابک : 978-6000806217
قطع : جیبی
تعداد صفحه : 480
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1926
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 18 تیر

قصر آبی
The Blue Castle
کد کتاب : 13524
مترجم :
شابک : 978-6003533516
قطع : جیبی
تعداد صفحه : 432
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1926
نوع جلد : زرکوب
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 18 تیر

معرفی کتاب قصر آبی اثر ال ام مونتگمری

قلعه آبی داستان والنسی استرلینگ را روایت می کند ، زنی 29 ساله که کاملا پریشانی است که هنوز ازدواج نکرده است. از همه بدتر ، هیچ کس در خانواده مذهبی و محدود به سنت اجازه نخواهد داد که او فراموش کند که قادر به "مجذوب کردن مردی" نیست. او بعد از این که فهمید که تنها یک سال برای زندگی کردن فرصت دارد ، با جسارت تصمیم می گیرد که همه رسم و رسوم ها را ها زیرپا بگذارد و با قدرت از خانواده خارج شود. یک کار او این بود که با یک دوست قدیمی (که او نیز در حال مرگ است) حرکت کند تا از او مراقبت کند کاری که پدر معتاد به مشروبات الکلی او قادر به ارائه آن نبود. مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که دوست قدیمی اش فرزندی نا مشروع دارد. به گفته زندگینامه مونتگومری ، مری هنلی روبیو ، این مطالب خاصی بود که بسیاری از والدین ، ​​معلمان این موضوعات توهین آمیز هستند.

کتاب قصر آبی

ال ام مونتگمری
لوسی مود مونتگمری، زاده ی 30 نوامبر 1874 و درگذشته ی 24 آپریل 1942، نویسنده ی کانادایی بود.مونتگمری در کلیفتون به دنیا آمد و در بیست و یک ماهگی، مادرش را بر اثر بیماری از دست داد. پس از آن، پدربزرگ و مادربزرگش مسئول بزرگ کردن او شدند. مونتگمری پس از فارغ التحصیلی ، یک سال را در کنار پدر و نامادری اش گذراند و اولین اثر خود را که یک شعر بود، در روزنامه ی دیلی پاتریوت به انتشار رساند. او سپس یک دوره ی معلمی دو ساله را در یک سال گذراند و در سال های 1895 و 1896 به تحصیل در رشته ی ادبیات پرداخت.جسد...
نکوداشت های کتاب قصر آبی
It’s funny how some books stay with you for years and years after first reading them. For me, The Blue Castle is one of those novels
خنده دار است که چگونه بعضی از کتاب ها سال ها و سال ها بعد از خواند در کنار شما باقی می مانند. برای من ، قلعه آبی یکی از آن رمان هاست.
jennifer kloester

Montgomery wrote the book in 1926 and it took me completely by surprise. And not just because it’s considered to be one of her few ‘adult’ books (it can be easily read by teens).
مونتگومری این کتاب را در سال 1926 نوشت و من را به طور کامل با تعجب درآورد. و نه فقط به این دلیل که آن را یکی از معدود کتابهای بزرگسالان او (که توسط نوجوانان می توان آن را به راحتی خواند) دانست.
s.robesh

قسمت هایی از کتاب قصر آبی (لذت متن)
اگر بتوانید نیم ساعت با یک شخص در سکوت بنشینید و در عین حال کاملا راحت باشید ، شما و آن شخص می توانید دوست باشید. اگر نتوانید ، هرگز دوست نخواهید بود و نیازی تلاش کردن نیست.

ترس گناه اصلی است. تقریبا همه شر در جهان منشاء این واقعیت است که برخی از چیزی می ترسند. این یک ابلیس است که در روح شما نفوذ کرده. زندگی با ترس وحشتناک است. و این از همه چیز تحقیرآمیزتر است

ساعت سه صبح بود - خردمندترین و نفرین شده ترین ساعت است. اما بعضی اوقات ما را آزاد می کند