کتاب جوجوتسو کایسن (0)

Jujutsu Kaisen 0
کد کتاب : 137707
مترجم :
شابک : 978-6225300255
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 200
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 10 تیر

معرفی کتاب جوجوتسو کایسن (0) اثر گیگه آکوتامی

در دنیایی که ارواح نفرین شده از انسان های از همه جا بی خبر تغذیه می کنند، اجزائی از بدن شیطان افسانه ای و ترسناک، ریومن سوکونا گم شده و در محیط اطراف پخش شده اند. اگر هر کدام از شیاطین موفق به خوردن تکه هایی از بدن سوکونا شوند، به قدرتی دست خواهند یافت که با آن می توانند دنیای ما را نابود کنند. خوشبختانه یک مدرسه اسرار آمیز مخصوص جادوگران جوجوتسو وجود دارد که هدفشان محافظت از زندگی پرخطر موجودات زنده در مقابل عوامل ماوراء الطبیعه است!
یوتا اوکوتسو یک دانش آموز دبیرستانی مضطرب است که از یک مشکل بزرگ رنج می برد. دوست دوران کودکی او، ریکا، تبدیل به یک نفرین شده و او را رها نمی کند.
چون ریکا یک نفرین معمولی نیست ساتورو گوجو که یکی از معلم های دبیرستان جوجوتسو است متوجه این شرایط می شود. دبیرستانی که به جادوگران تازه کار یاد می دهد چطور با نفرین ها مبارزه کنند. گوجو، یوتا را راضی به ثبت نام می کند. اما آیا او می تواند به موقع آموزش ببیند تا به توانایی روبرو شدن با نفرینی که به دنبالش است دست یابد؟

کتاب جوجوتسو کایسن (0)

گیگه آکوتامی
گیگه آکوتامی (Gege Akutami) (زاده 26 فوریه 1992) یک هنرمند مانگا ژاپنی است که به خاطر کار خود Jujutsu Kaisen شناخته شده است. گیگه آکوتامی یک نام مستعار است و نام واقعی و جنسیت نویسنده مشخص نیست.